ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
خانه >> تنگستن آلیاژ طلا و جواهر >>طلا اندود نگستن آلیاژ سوغات

طلا اندود نگستن آلیاژ سوغات

هدیه سبز - طلا اندود نگستن آلیاژ سوغاتی

حفاظت از محیط زیست یک جریان عمده در جامعه مدرن است، در حالی که نگستن یک ماده زیست محیطی است، در خط با استانداردهای بین المللی محیط زیست. طلا اندود، سوغات، آلیاژ نگستن از آلیاژ تنگستن با سطح آبکاری طلا ساخته شده است. به عنوان سوغاتی، نگستن سخت، مقاوم در برابر سایش، آسان به رنگ است، می تواند برای همیشه ذخیره می شود. همراه با آبکاری طلا بهترین مواد است.

اگر چه تنگستن دارای خواص نقطه ذوب بالا، روند سخت، شکننده و دشوار است، می توان آن را خالی، اکستروژن، فورج، آلیاژها، نخ ریسی و نقاشی را به عنوان یک فرایند منطقی وجود دارد. با بهبود پردازش های پلاستیکی از نگستن، استحکام کششی و انعطاف پذیری خود را تا حد زیادی بهبود یافته است. طلا اندود نگستن سوغاتی آلیاژ که شکل دوست طلا زیست محیطی هستند. اما به عنوان طلا گران است، طلا اندود سوغاتی آلیاژ نگستن هستند بیش مطلوب است.

مردم همیشه برخی از هدیه به بزرگان را هنگامی که به خانه، به عنوان آنها را برای مدت طولانی کار در بیرون. در شرکت جشن، ورزش یا فعالیت بازی، سوغات، طلا اندود آلیاژ نگستن یک انتخاب بهتر است. به عنوان مثال: طلا اندود نگستن مدل سوغات آلیاژ، آلیاژ طلا اندود نگستن مدال یادبود، طلا اندود نگستن سکه آلیاژ، طلا اندود نگستن بوک مارک ها، سوغات، آلیاژ.

Gold plated نگستن alloy souvenirGold plated نگستن alloy souvenirGold plated نگستن alloy souvenir

توجه: تنگستن چین اینترنتی (Xiamen) شرکت مانو و فروش Corp. یک شرکت بسیار حرفه ای و جدی است، و متخصص در تولید و فروش طلا اندود نگستن سکه برای بیش از دو دهه. محصول ما فقط برای سوغات و هدف دکوراسیون است. در اینجا ما اعلام: لطفا روکش طلا نگستن سکه آلیاژ ما برای هر هدف غیر قانونی استفاده کنید.

بنابراین، علاقه در طلا اندود اگر شما سوغات آلیاژ نگستن، لطفا احساس رایگان برای تماس sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com, یا تلفن86 592 512 9696.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن سنگین کننده | تنگستن نمرات آلیاژ سنگین | آلیاژ تنگستن سنگین تولید کننده
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved