ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
خانه >> تنگستن آلیاژ طلا و جواهر >> نگستن طلا و جواهر طلا جعلی

نگستن طلا و جواهر طلا جعلی

طلا و جواهر، برای مثال: امروزه نگستن آلیاژ به طور فزاینده ای در برخی از زمینه های مربوط به طلا و یا تعویض پلاتین، مانند استفاده حلقه، حلقه گوش، گردنبند، زنجیره ای، مچ دست، و غیره همچنین، نگستن طلا جعلی به طور گسترده ای در ساخت سکه سوغات، مانند تاج یادبود و نرم افزار های دیگر مانند گروه دیده بان به تصویب رسید. از آنجا که آلیاژ نگستن خرس اموال خاص از طول عمر و دوام بالا، هنگامی که از آن استفاده شده است را به طلا و جواهر،نگستن طلا اندود طلا و جواهر همیشه عشق بین دوستداران و یا زن و شوهر گرفتار می تواند ابدی. سختی آن باعث می شود نگستن طلا اندود ایده آل برای حلقه که خاراندن مقاومت خواهد کرد، ضد حساسیت هستند، و نمی خواهد نیاز پرداخت. این امر به ویژه در طرح های با پایان براق مفید است.

توجه: تنگستن چین اینترنتی (Xiamen) شرکت مانو و فروش Corp. یک شرکت بسیار حرفه ای و جدی است، و متخصص در تولید و فروش محصولات مرتبط با نگستن برای بیش از دو دهه. نگستن کالا آلیاژ طلا اندود ما این است که تنها برای سوغات و هدف.ما دکوراسیون می توانید انواع مختلف ارائه از نگستن طلا اندود طلا و جواهر با توجه به نیاز خود را. در اینجا ما اعلام: لطفا نگستن محصولات روکش طلا آلیاژ ما برای هر هدف غیر قانونی استفاده کنید.

تصاویر از نگستن 18kt طلا اندود طلا و جواهر

نگستن fake gold necklace نگستن fake gold jewelry
نگستن 18 KT طلا اندود گردنبند تنگستن طلا اندود با 18kt حلقه

بنابراین، اگر شما علاقه مند در نگستن طلا و جواهر طلا جعلی هستند، لطفا احساس رایگان برای تماس sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com, یا تلفن 86 592 512 9696.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن سنگین کننده | تنگستن نمرات آلیاژ سنگین | آلیاژ تنگستن سنگین تولید کننده
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved