ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
خانه >> تنگستن آلیاژ طلا و جواهر >> نگستن طلا جعلی جعبه جواهر

نگستن طلا جعلی جعبه جواهر

تنگستن چین فراهم می کند نگستن طلا جعلی جعبه طلا و جواهر. می توان آن را در حال حاضر بسیار ظریف و زیبا برای معشوق خود را، زن و شوهر، و یا برای سالگرد طلایی خود را. از آنجا که آلیاژ جعلی نگستن جعبه طلا و جواهر طلا خرس اموال خاص از طول عمر و دوام بالا. در چین و بسیاری از کشورهای آسیایی، هنگامی که نگستن استفاده شده است برای ساخت انواع کالا، آن را همیشه به نقش عشق بین دوستداران یا زن و شوهر می تواند ابدی. سختی نگستن طلا جعلی می سازد آن را برای همه نوع از جعبه طلا و جواهر که خاراندن مقاومت خواهد کرد، ضد حساسیت هستند، و نمی خواهد پرداخت نیاز است که به ویژه در طرح های با پایان براق مفید ایده آل است. به خصوص، ما می توانیم خدمات حکاکی ارائه، از دوست پسر یا شوهر می توانید نام خود و یا کلمات آنها می خواهم به بیان به عاشق خود حکاکی. نگستن جعلی طلا جعبه طلا و جواهر می تواند بسیار جالب و عاشقانه.

اطلاع: تنگستن چین اینترنتی (Xiamen) شرکت مانو از & amp؛ فروش Corp. یک شرکت بسیار حرفه ای و جدی است، و متخصص در تولید و فروش محصولات مرتبط با نگستن برای بیش از دو دهه. نگستن کالا آلیاژ طلا اندود ما این است که تنها برای سوغات و purpose.Except دکوراسیون نگستن طلا و جواهر طلا جعلی، ما همچنین می توانید با توجه به نیاز خود را ارائه انواع جعبه. در اینجا ما اعلام: لطفا نگستن محصولات روکش طلا آلیاژ ما برای هر هدف غیر قانونی استفاده کنید.

نگستن طلا جعلی طلا و جواهر-01 نگستن طلا جعلی طلا و جواهر-02

بنابراین، اگر شما علاقه مند در نگستن جعبه طلا و جواهر طلا جعلی هستند، لطفا احساس رایگان برای تماس sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com, یا تلفن 86 592 512 9696.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن سنگین کننده | تنگستن نمرات آلیاژ سنگین | آلیاژ تنگستن سنگین تولید کننده
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved