ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
خانه >> تنگستن آلیاژ طلا و جواهر >>تنگستن زنجیره ای

تنگستن زنجیره ای

نگستن آلیاژ همچنین می توانید به عنوان تولید می شود تنگستن زنجیره ای, همچنین تنگستن زنجیره آلیاژی، از جمله تنگستن گردنبند، تنگستن زنجیره مچ دست، نگستن دستبند، نگستن بند ساعت، نگستن کلید های زنجیره ای، و غیره نام

نگستن زنجیره آلیاژ به نظر می رسد در میان مردان به دلیل وزن بالاتر آن در مقایسه با زنجیر ساخته شده از فلزات دیگر بیش محبوب. مردان می توانند کالا مردانه در هر مناسبت می پوشند، زمانی که شما بازی فوتبال، بسکتبال، شما می توانید آن را می پوشند به دلیل آن است سایش و مقاوم در برابر خوردگی. مردان می توانند لذت بردن از زیبایی نگستن زنجیره ای به آنها به دلیل کم هزینه تنگستن به ارمغان آورد. کالا مردانه معمولا گسترده تر و طولانی تر است. اما البته، آن را نیز مناسب برای زنان، که می تواند وزن مردانه گسترده تر و طولانی زنجیره ای را اداره کند.

نگستن زنجیره آلیاژ ارائه براق که طول می کشد. قدرت و دوام از نگستن باعث می شود آن تقریبا غیر قابل خراب. کالا مردانه فوق العاده سخت و ضد خش است، نشان دادن جهان است که زندگی شما با محصول مردانه.

 

نگستن necklace نگستن pendant نگستن watch band
تنگستن گردنبند
زنجیره ای با آویز
طلا اندود تنگستن زنجیره ای
نگستن wrist chain
نگستن bracelet
engraved bangle
تنگستن گردنبند
تنگستن دستبند
تنگستن دستبند

در حال حاضر بسیاری از انواع مختلف از زنجیره آلیاژ نگستن، مردانه نگستن های زنجیره ای. ما همچنین می توانیم نگستن ارائه زنجیره ای، زنجیره مردانه نگستن با پوشش طلا، مانند 18K و 24K.

ما همچنین می توانید در زنجیره نگستن حکاکی، مردانه نگستن زنجیره ای با توجه به شرایط خاصی از مشتریان.

You can find بیش details on نگستن Jewelry.
اگر شما هر گونه علاقه در تنگستن زنجیره ای، مردانه تنگستن زنجیره ای، لطفا احساس رایگان به ما ایمیل: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com یا با ما تماس بگیرید: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. ما در خدمت شما هستند.

لینک های مربوطه: گستن آلیاژ کننده | نمرات نگستن آلیاژ | تنگستن آلیاژ تولید کننده
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved