ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
خانه >> تنگستن آلیاژ اتصالات >>تنگستن کویل موسیقی

تنگستن کویل موسیقی

مزایای استفاده از تنگستن کویل

سیم پیچ تنگستن از آلیاژ تنگستن، که دارای مزایای بسیاری از جمله چگالی بالا، نقطه ذوب بالا، حجم کوچک، سختی بسیار عالی، مقاومت در برابر برتر پوشیدن، استحکام کششی نهایی بالا، شکل پذیری بالا، مقاومت در برابر دمای بالا، مقاومت به خوردگی خوب، پایداری حرارتی عالی و ساخته شده مقاومت در برابر شوک حرارتی، و غیره So tungsten material is good for music instrument.tungsten alloy coil

ابزار موسیقی کویل تنگستن به طور گسترده ای در ابزار موسیقی از جمله پیانو، چنگ، سنتور چینی و غیره استفاده می شود. از آن است که مزایای استفاده از آلیاژ تنگستن، آن است که نقطه ذوب بالا و مقاومت در برابر دمای بالا، پس از آن با دوام است که می تواند برای مدت طولانی استفاده می شود. مقاومت برتر پوشیدن یکی دیگر از مزایای ابزار تنگستن موسیقی سیم پیچ است.

آلیاژ تنگستن دارای چگالی دو برابر از فولاد و بیش از 50٪ سنگین تر از سرب، پس از آن یک ماده بسیار مناسب برای ابزار تنگستن موسیقی سیم پیچ است. مهمترین خاصیت برای آلیاژ تنگستن را به سیم پیچ تنگستن مقاومت به خوردگی خوب آن است، زمانی که بازیکن با استفاده از ابزار موسیقی، ممکن است برخی از عرق را ترک وجود دارد، اگر سیم پیچ از مواد دیگر مانند آهن ساخته شده، می توان آن را به راحتی زنگ زده، اما تنگستن سیم پیچ می تواند مشکل به دلیل غلبه بر tungsten coil in harpاز مقاومت در برابر خوردگی خوب است. آلیاژ تنگستن نیز است استفاده از غیر سمی و سازگار با محیط زیست، آن را آسیب به بدن مردم کار زمانی که آنها تمرین ابزار موسیقی تنگستن سیم پیچ برای مدت زمان طولانی. سیم پیچ تنگستن مواد با دوام است و می تواند مدور استفاده می شود. تنگستن آلیاژ نیز بسیار آسان برای ماشین آلات، تولید کننده می تواند زمان زیادی را در روند کویل تنگستن را نجات دهد. آلیاژ تنگستن بهترین انتخاب را به کویل تنگستن است.

آلیاژ با چگالی بالا می تواند جذب انرژی همان سرب با استفاده از 1/3 مواد کمتر فراهم می کند. مردم با استفاده از آلیاژهای تنگستن پرتو قابل اعتماد محافظ خواص به سیم پیچ تنگستن. زمانی که ما بازی ابزار موسیقی، آن را نیز تابش در محیط زیست است که آسیب به سلامت ما جذب می کند.

سیم پیچ از ابزار موسیقی را با تنگستن را می توان quiveringly برای یک دوره طولانی استفاده می شود، به دلیل کویل تنگستن دارای مقاومت کششی بالا، حد الاستیک بالا، مقاومت در برابر خستگی بالا. در حد تجویز شده از بار، پس از بار برداشته می شود، کویل تنگستن از ابزار موسیقی را نه به طور دائم تغییر شکل شود. سیم پیچ تنگستن دارای خواص جامع بسیار عالی، مانند خواص مکانیکی (حد به خصوص الاستیک، حد قدرت، نسبت عملکرد)، خواص ضد آرامش، مقاومت در برابر خستگی، خواص فیزیکی و شیمیایی (مقاومت در برابر حرارت، مقاومت به سرما، مقاومت در برابر اکسیداسیون، مقاومت در برابر خوردگی) .Coil از ابزار موسیقی کویل تنگستن دارای خجسته و مبارک بسیار عالی متالورژی (وضوح بالا و یکنواختی)، خجسته و مبارک سطح عالی (نقص سطح است که به شدت اجتناب شود)، شکل دقیق و اندازه.

 tungsten heavy alloy coil

 

اگر شما هر گونه علاقه در سیم پیچ تنگستن برای ابزار موسیقی، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com و یا با تلفن: 86 592 5129696.

لینک های مربوطه: تنگستن آلیاژ چیست | تنگستن آلیاژ سنگین نمرات | تنگستن آلیاژ سنگین نرم افزار
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved