ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
خانه >> تنگستن آلیاژ اتصالات >>استفاده از نگستن آلیاژ در آی فون

استفاده از نگستن آلیاژ در آی فون

امروزه، آی فون است بیش و بیش محبوب است، اما تابش از آی فون یک مشکل قابل توجه است. نوع تابش های ساطع شده از آی فون تابش الکترومغناطیسی است. آن را در حال حاضر در نگستن آلیاژ آیفون، زیرا استفاده از فرکانس رادیویی (RF)، برای ایجاد و دریافت تماس. دوز در نظر گرفته می شود بسیار کوچک به عنوان تولید گازهای گلخانه ای هستند کم قدرت (برد کوتاه). با این وجود، راه های که در آن شما می توانید قرار گرفتن در معرض این امواج را کاهش دهد. انواع مختلفی از اشعه وجود دارد اما ما نمی خواهد به فیزیک از اتم ها، نوترون ها و پروتون است. برای جلوگیری از بدن از تابش آیفون یک موضوع برای اکثر کارشناسان بوده است.

تنگستن مس نزول گرما در آی فون

نگستن copper heat sink

تنگستن مس نزول گرمااصطلاحی برای یک جزء یا مونتاژ که انتقال حرارت در داخل یک ماده جامد به محیط مایع تولید شده است، مانند هوا یا مایع است. نمونه هایی از نگستن فرو رفتن حرارت مس مبدل های حرارتی مورد استفاده در سیستم های تبرید و تهویه مطبوع و رادیاتور (همچنین یک مبدل حرارتی) در یک ماشین می باشد. نگستن مس نزول گرما نیز برای خنک دستگاه های الکترونیکی و اپتوالکترونیکی، مانند لیزر بالاتر قدرت، دیود ساطع نور (LED ها) و آی فون نگستن فرو رفتن حرارت مس کمک ا
تنگستن هیت سینک مسی نه تنها دارای خواص کم انبساط حرارتی نگستن، اما همچنین دارای ویژگی های بالا هدایت حرارتی مس می باشد. به خصوص با ارزش ضریب انبساط حرارتی و هدایت حرارتی از ترکیب مواد آی فون، شما می توانید استفاده از طراحی و مواد در آی فون است که به ارمغان آورد راحتی بزرگ را تنظیم کنید.

نگستن ویبراتور آلیاژ برای آی فون چیست؟

هنگامی که تلفن همراه ارتعاش است، یک حرکت غیر عادی است، که توسط موتور عجیب و غریب با اجزای ارتعاش باعث وجود دارد. به عنوان مرکز گرانش غیر عادی است، و در روتور موتور، پس از آن ارتعاش تلفن همراه است. در این مورد، جزء ماشین آلات با خواص خوب و مقاوم در برابر بالا لباس وزن مخصوص مورد نیاز است.

iPhone نگستن alloy iPhone

نرم افزار برای نگستن آلیاژ وسیله ارتعاش و نوسان در آی فون

نگستن ویبراتور آلیاژ مواد بسیار عالی برای ساخت این بخش است. از آنجا که چگالی نگستن آلیاژ زیاد است و تراکم حداکثر باید 18.6g / cm3 است. این محبوب است برای جزء نیاز سنگینی بزرگ اما ظرفیت کوچک، برای مثال: لرزش تلفن همراه، قطعات ارتعاشی و ساعت، و غیره
نگستن آلیاژ سنگین باب آی فون و قطعات ارتعاش ساعت یکی از محصولات برجسته ما هستند. در مقایسه با مواد دیگر را نگستن روان شناسی آلیاژ تحمل مزایای استفاده از وزن دقیق و غیر مغناطیس. به طور خاص، از وزن موتوری معمولا ارتعاشات، تلفن سبکتر ممکن است مکانیزم ویبره ضعیف تر.

اگر شما هر گونه سوال در مورد استفاده از نگستن آلیاژ در آی فون، لطفا هیچ تردیدی تماس با تیم فروش ما در sales@chinatungsten.com و یا با تلفن: 086-5129696.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن چه خبر | تنگستن آلیاژ سنگین نمرات | تنگستن آلیاژ سنگین نرم افزار
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved