ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
خانه >> تنگستن آلیاژ اتصالات >>گروه موسیقی

گروه موسیقی

مزایای استفاده از تنگستن

همانطور که برای همه ما شناخته شده است، تنگستن دارای مزایای بسیاری مانند چگالی بالا، نقطه ذوب بالا، حجم کوچک، سختی بسیار عالی، مقاومت در برابر برتر پوشیدن، استحکام کششی نهایی بالا، شکل پذیری بالا، مقاومت در برابر دمای بالا، مقاومت به خوردگی خوب، پایداری حرارتی عالی و مقاومت در برابر شوک حرارتی، و غیره

گروه موسیقی

تنگستن اتفاق می افتد به 4 بار سخت تر به جای تیتانیوم و حتی دو بار به عنوان بسیار سخت از مواد.گروه موسیقی تنگستن می تواند پذیرفته شود به عنوان سخت به تنگستن سایش، در نتیجه آن را به تاخیر می اندازد واقعا زیبایی برای افرادی که روال حتی بیشتر پویا. نتایج تنگستن شدید تولید اگر گروه موسیقی تنگستن است همراه با مواد آب رندر آن را مستقیما به کاربید تtungsten. کاربید تنگستن است که قطعا اغلب در طول ماشین آلات اکتشاف استفاده شهوتی موشک وار رفتن موتور. گروه موسیقی تنگستن فراهم می کند یک سایه بسیار بسیار شبیه به آلومینیوم و همچنین می توانید اغلب نرم و صاف روشن و واضح همراه با نشان بودن است. گروه موسیقی تنگستن دارای یک پایان که نیاز به توجه خود را تقریبا بدون حفاظت در گذشته، در نتیجه می تواند ارتقاء بسیار مقرون به صرفه در شوهر بودن.

می تواند پذیرفته شود به عنوان سوخت به تنگستن سایش، در نتیجه آن را به تاخیر می اندازد واقعا زیبایی برای افرادی که روال حتی بیشتر پویا. نتایج تنگستن شدید تولید اگر گروه موسیقی تنگستن است همراه با مواد آب رندر آن را مستقیما به کاربید تtungsten. کاربید تنگستن است که قطعا اغلب در طول ماشین آلات اکتشاف استفاده شهوتی موشک وار رفتن موتور. گروه موسیقی تنگستن فراهم می کند یک سایه بسیار بسیار شبیه به آلومینیوم و همچنین می توانید اغلب نرم و صاف روشن و واضح همراه با نشان بودن است. گروه موسیقی تنگستن دارای یک پایان که نیاز به توجه خود را تقریبا بدون حفاظت در گذشته، در نتیجه می تواند ارتقاء بسیار مقرون به صرفه در شوهر بودن.

 

tungsten for music band music band tungsten band tungsten alloy
گروه موسیقی-01
گروه موسیقی-02
گروه موسیقی-03
آلیاژ تنگستن

اگر شما هر گونه علاقه به محصولات تنگستن، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com و یا با تلفن: 86 592 5129696.

لینک های مربوطه: تنگستن آلیاژ چیست | تنگستن آلیاژ سنگین نمرات | تنگستن آلیاژ سنگین نرم افزار
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved