ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
خانه >> تنگستن آلیاژ اتصالات >>نگستن سیم گرامافون قلم

نگستن سیم گرامافون قلم

نگستن سیم موسیقی به عنوان یک نوع از گرامافون قلم

نگستن سیم قلم گرامافون یا Tungs تن یک نوع از قلم گرامافون است. نگستن سیم قلم گرامافون از تنگستن سیم، است که در یک میله فلزی برگزار شد ساخته شده است. بر خلاف یک قلم فولاد، نگستن یک استوانه به جای یک شکل مخروطی، به این معنی که سطح مقطع سیم نگستن همان باقی می ماند به عنوان قلم پوشد پایین، که به نوبه خود بدان معنی است که نگستن سیم ممکن است برای چند بازی استفاده می شود.

Phonograph نگستن Wire نگستن Wire

به طور معمول، یک سوزن فولاد های جدید مورد نیاز است برای هر رکورد در گرامافون قدیمی آکوستیک ایفا کرده است. دلیل این است که رکورد حاوی مواد ساینده. در چند آهنگ سکوت این سایش جونز سوزن فولاد به مشخصات که آهنگ شیار به درستی. سوزن همچنان به لباس به عنوان آن را بازی میکند رکورد، به طوری که در پایان قطر آن است به نقطه ای که لبه های تیز ممکن است شیار بر روی نمایشنامه های بعدی آسیب افزایش یافته است. نگستن قلم سیم گرامافون سختی بالا برای کاهش سایش.

(A)، قلم گرامافون عمومی (B) نگستن قلم سیم گرامافون

کیفیت سطح نگستن سیم گرامافون قلم

نگستن سیم قلم گرامافون صاف و نرم هستند، رایگان از تاب، خم، تاب برداشتن، فر، و به عنوان رایگان فرورفتگی، سنبه کاری علائم، خش، می میرند علائم، دور، درز، انشعابات، slivers، اجزاء، ضربه، چاله، شیار، ترک، و نقص فیزیکی دیگر مگر در مواردی که رنگ مشکی مشخص شده است، تمام انواع سیم دارای یک پایان تمیز و عاری از گرافیت، گریس، روغن، گریس و. سیم قلاب، از، چشمه ها، مجریان، و مش دارای یک سطح صاف روشن عاری از ترک سوراخ، یا چاله. الزامات مورد نیاز برای صاف و مارپیچ و نتیجه گیری می دقیق و همچنین. ما می توانیم تمام انواع قلم گرامافون نگستن با توجه به نیاز خود را فراهم می کند.

خواص لخت نگستن wire:
خلوص 99.95٪ W
نقطه ذوب 3410 ° C
تراکم19.17 g/cm3
خاص الکتریکی0.055 Ohm x mm2/m
مقاومت در 20 °C
مدول الاستیسیته410 kN/mm2at 20 °C

اگر شما علاقه، فقط احساس رایگان برای تماس با تیم فروش ما sales@chinatungsten.com.

لینک های مربوطه: تنگستن آلیاژ چیست | تنگستن آلیاژ سنگین نمرات | تنگستن آلیاژ سنگین نرم افزار
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved