ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
خانه >> تنگستن آلیاژ اتصالات >>نگستن آلیاژ برای iPad

نگستن آلیاژ برای iPad

نگستن آلیاژ دارای مزایای بسیاری مانند چگالی بالا، نقطه ذوب بالا، حجم کوچک، سختی بسیار عالی، مقاومت در برابر برتر پوشیدن، استحکام کششی نهایی بالا، شکل پذیری بالا، مقاومت در برابر دمای بالا، مقاومت به خوردگی خوب، پایداری حرارتی عالی و مقاومت در برابر شوک حرارتی، و غیره . آن را بهترین مواد به استنگستن آلیاژ محافظ آی پد و نگستن آلیاژ لرزش اپل است.

نگستن آلیاژ اپل لرزش

نگستن alloy ipad
نگستن Alloy Ipad Shielding

تنگستن آلیاژ مواد بسیار عالی برای ساخت تنگستن آلیاژ اپل لرزش است. از آنجا که چگالی نگستن آلیاژ زیاد است و تراکم حداکثر 18.6g / cm3 است است. قطعات ارتعاشی ساعت، و غیره: این مواد محبوب برای سنگین قطعات در عین حال کوچک مانند است

نگستن آلیاژ اپل حفاظت

نگستن آلیاژ است بسیاری از خواص با ارزش، آن را بهترین مواد برای تولید قطعات برای اپل است. آلیاژ با چگالی بالا می تواند جذب انرژی همان سرب با استفاده از 1/3 مواد کمتر فراهم می کند. مردم با استفاده از قابل اعتماد خواص محافظ پرتو نگستن آلیاژ مورد استفاده برای تولید آلیاژ نگستن اپل محافظ، در این راه، چشم ما نمی تواند خیلی خسته زمانی که با استفاده از آی پد برای مدت زمان طولانی و آن هم خوب است برای سلامتی ما. به شما می دهد بهترین حفاظت از اشعه مضر. این باعث می شود آی پد محافظت از محیط زیست و nbsp؛ در مقایسه با محافظ پرتو مواد سنتی مانند سرب و کاربید بور، محصول فراهم می کند چگالی بسیار عالی با ظرفیت کوچک است. می توان آن را با ضخامت نازک تر اما جذب بالایی از اشعه در چگالی بالا ساخته شده است. به همین دلیل است ترین تولید کننده نگستن آلیاژ به عنوان ماده برای iPad را انتخاب نمایید.
نگستن heavy alloy
نگستن Alloy Ipad Vibration

موضوع تابش الکترومغناطیسی از اپل، آی فون، تلفن همراه، لپ تاپ، و سایر دستگاه های الکترونیکی بسیاری از چالش ها در بازار.بدون در نظر گرفتن از موضع در موضوع ایجاد کرده است، در اینجا حفاظت در برابر تشعشع طرح برای ابزارهای خود را است. هیچ تضمینی وجود ندارد در مورد نحوه موثر این ممکن است، شما می توانید تحقیق انجام دهید، اما نگستن محافظ آلیاژ اپل بینش خوب در قالب محصولات ایجاد شده با قابلیت های خاص در ذهن انسان است.

نگستن آلیاژ اپل حفاظتی برای مدیریت مقادیر زیادی از هسته های رادیویی با انرژی بالا طراحی شده است. یک اهرم مناسب اجازه می دهد تا تنظیم سریع از پنجره به زاویه بهینه برای هر کاربر و روش. یک صفحه خاص با یک تنفس شش ضلعی است که بر پایه نصب شده به منظور تسهیل در حال بارگذاری یک دست و تخلیه خوک دوز ترکیب به پایان می رسد شش ضلعی. آلیاژ نگستن اپل لرزش و آن ارائه شده توسط ما محصولات واجد شرایط هستند.

اگر شما هر گونه علاقه در نگستن لرزش آلیاژ iPad و نگستن سپر آلیاژ اشعه اپل، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com و یا با تلفن:0086 592 5129696.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن چه خبر | تنگستن آلیاژ سنگین نمرات | تنگستن آلیاژ سنگین نرم افزار
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved