ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
خانه >> تنگستن آلیاژ اتصالات >> نگستن ویبراتور آلیاژ آیفون

نگستن Alloy for iPhone Vibrator

نگستن آلیاژ آیفون وسیله ارتعاش و نوسان چیست؟

نگستن alloy cube
هنگامی که آی فون ارتعاش است، یک حرکت غیر عادی است، که توسط موتور عجیب و غریب با اجزای ارتعاش باعث وجود دارد. به عنوان مرکز گرانش غیر عادی است، و در روتور موتور، سپس لرزش آی فون است. در این مورد، جزء ماشین آلات با خواص خوب و مقاوم در برابر بالا لباس وزن مخصوص نگستن ویبراتور آلیاژ آیفون مورد نیاز است.

برنامه های کاربردی برای نگستن آلیاژ آیفون وسیله ارتعاش و نوسان

تنگستن آلیاژ سنگین مواد بسیار عالی برای ساخت این بخش است. از آنجا که چگالی نگستن آلیاژ زیاد است و تراکم حداکثر باید 18.6g / cm3 است. نگستن ویبراتور آی فون، قطعات ارتعاشی و ساعت، و غیره: آیفون ویبراتور مواد محبوب به ساخت اجزای در عین حال سنگین کوچک مانند است

روان شناسی آیفون مزایای استفاده از وزن دقیق و غیر مغناطیس. به طور خاص، از وزن موتوری معمولا ارتعاشات، تلفن سبکتر ممکن است مکانیزم ویبره ضعیف تر.
نگستن مکعب آلیاژ اغلب به عنوان روان شناسی استفاده می شود. در مقایسه با مواد دیگر، استفاده از ویبراتور حجم کوچک، چگالی بالا (17 g / cm3 است)، با دقت بالا از اندازه و وزن، و هیچ خاصیت مغناطیسی است. نگستن آلیاژ مکعب ماده ایده آل برای آن است.

بیش بیش از، تنگستن است غیر سمی و سازگار با محیط زیست، چرخه زندگی ساده و می توان بازیافت. نگستن آلیاژ سنگین مواد با دوام است و می تواند مورد استفاده قرار گیرد بازیافت. نگستن آلیاژ سنگین نیز بسیار آسان است به دستگاه شما می توانید زمان زیادی را در پردازش ساخت نگستن ویبراتور آلیاژ آیفون را نجات دهد.

نگستن alloy iphone vibratorنگستن heavy alloy vibrator

اگر شما هر گونه علاقه در نگستن ویبراتور آلیاژ آی فون، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com و یا با تلفن:0086 592 5129696.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن چه خبر | تنگستن آلیاژ سنگین نمرات | تنگستن آلیاژ سنگین نرم افزار
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved