ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
خانه >> تنگستن آلیاژ اتصالات >>نگستن صنعت شیشه

نگستن صنعت شیشه

تنگستن در صنعت شیشه

نگستن_iridium_stream_mouthتنگستن در صنعت شیشه بر اساس کوارتز. کوارتز در کوره های دمای بالا ویژه با دمای ذوب بسیار بالا (حدود 2000 درجه سانتی گراد) تولید شده است. قلب یک کوره در صنعت شیشه ای شامل یک بوته ذوب. نگستن صنعت به طور مستمر با شن و ماسه کوارتز و گرم به دمای ذوب.

نگستن آلیاژ است به طور گسترده ای به عنوان یک جزء در آلیاژهای صنعت شیشه فلزات دیگر، از آن به طور کلی افزایش قدرت درجه حرارت بالا. انواع مختلفی از ابزار فولاد و برخی از فولادهای زنگ نزن حاوی تنگستن. آلیاژهای مقاوم در برابر حرارت، آلیاژهای فوق العاده نیز نامیده می شوند، هستند نیکل، cobalt-، یا سیستم های مبتنی بر آهن حاوی مقادیر مختلفی (معمولا 1.5-25 درصد وزنی) از تنگستن. شما می توانید ببینید نگستن صنعت شیشه یک ماده مقاومت در برابر دمای بالا است.

به جز صنعت شیشه، آلیاژی تنگستن (25٪ تنگستن مصرف) در قالب سیم به عنوان رشته در رشته ای و لامپ های فلورسنت، و به عنوان عناصر گدازنده برای کوره و بخاری استفاده می شود. از آنجا که از نشر الکترون بالا، توریوم دوپ (بویژه) نگستن سیم برای رشته های الکترونیک کاتد مستقیم استفاده شده است. نگستن میله های آن نیز در حمایت لامپ رشته، اتصالات الکتریکی، و الکترود برای لامپ قوس.

ترکیبات تنگستن (5٪ از تنگستن مصرف) یک عدد از کاربردهای صنعتی ساخت. کلسیم و منیزیم نگستن به عنوان مواد درخشان در چراغ های فلورسنت و لامپ تلویزیون استفاده می شود. سدیم نگستن در ضد حریق پارچه و در تهیه رنگ تنگستن حاوی ها و رنگدانه های مورد استفاده در رنگ نگستن صنعت شیشه و جوهر چاپ استفاده شده است. ترکیبات صنعت شیشه مانند WO3 و WS2 کاتالیزور برای فرآیندهای شیمیایی مختلف در صنعت نفت است. هر دو WS2 و WSe2 خشک، گریس در دمای بالا می باشد. برنامه های کاربردی دیگر از نگستن ترکیبات در نگستن صنعت، سرامیک، و دباغی صنعتی ساخته شده است.

پلاتین تنگستن برای صنعت شیشه

در گذشته، پلاتین نگستن آلیاژهای اند در شرایط مقاوم در برابر سایش راهنمایی نوک قلم برای چشمه و یا برای سوزن گرم تلفن استفاده شده است. آلیاژهای پلاتین نگستن همچنین به عنوان مواد تماس الکتریکی برجسته، اما به نظر نمی رسد در حال حاضر برای این استفاده می شود.
طبیعت به طور کلی از پلاتین نگستن مایعات و روابط سولیدوس اول سال ها پیش تعیین شده و در قسمت بالای شکل I. در دماهای بالاتر نشان داده شده است، نمودار فاز از نوع paratactic ساده با paratactic در مورد 2460OC.

لاتین تنگستن طور بسیار گسترده ای در صنعت شیشه به دلیل خواص فیزیکی و شیمیایی برجسته خود استفاده می شود. این مواد به خوبی به شرایط خدمات بسیار پیچیده به دلیل استحکام مکانیکی بالا خود را در دماهای بالا تحت شرایط خورنده همزمان نگستن صنعت شیشه مناسب است،. خواص به خصوص سودمند از پلاتین نگستن مواد برای استفاده در عبارتند از:

نگستن_iridium_stream_mouth02نقطه ذوب بالا (بالاتر از 1650 درجه سانتی گراد) مقاومت در برابر اکسیداسیون بسیار خوب مقاومت در برابر خوردگی خوبی در برابر صنعت شیشه نگستن تهاجمی ذوب می شود، گازها و نمک آلودگی ناچیز از صنعت تنگستن ذوب به دلیل حلالیت بسیار کم پلاتین نگستن در مذاب و ثبات در برابر خوردگی خوب حداقل انتخاب کنید تا مواد خارجی را از کالا ذوب استحکام مکانیکی بالا در دمای بسیار بالا و شکل پذیری خوب شکل پذیری خوب و جوش پذیری هدایت الکتریکی خوب (سودمند برای گرمایش مستقیم) پاسخگویی به تکمیل بازیافت در آن است.

برنامه های کاربردی نمونه پلاتین نگستن در صنعت شیشه سیستم فیدر (سلول های همگن، همزن، سلول های پیستون، پیستون، لوله های تغذیه کننده و سوراخ خروجی)، لوله های بابلر، بشنجس تخلیه، واشر مخزن، بوته ذوب، Thimbles به ترموکوپل محافظ، تجهیزات آزمایشگاهی، الکترودها و آستین فیبر شیشه ای. با استفاده از پلاتین نگستن، زندگی از اجزای گیاه را می توان تا حد زیادی افزایش یافته است، و هر دو با کیفیت بالا از مذاب شیشه ای و دستیابی به تحمل دقیق ابعادی و وزن در محصولات را می توان تضمین بسیار بیش آسانی از زمانی که صنعت قطعات نگستن نسوز هستند استفاده شده.

خواص که از بیشترین اهمیت را برای استفاده از پلاتین نگستن در نگستن صنعت شیشه هستند شامل مقاومت استرس پارگی، رفتار در طول خزش و گسست، جوش پذیری و مقاومت در برابر خوردگی. ما می توانیم اجزای مختلف مورد استفاده در صنعت شیشه ارائه می کنند.

تنگستن چین اینترنتی می تواند ارائه دهد تنگستن محصولات مرتبط مورد استفاده در صنعت شیشه تنگستن، اگر شما هر گونه پرسش و یا خرید طرح، لطفا احساس رایگان برای تماس sales@chinatungsten.comیا تلفن: 00 86 592 512 9696.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن چه خبر | تنگستن آلیاژ سنگین نمرات | تنگستن آلیاژ سنگین نرم افزار
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved