ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
خانه >> تنگستن آلیاژ اتصالات >>نگستن آلیاژ برای کامپیوتر

نگستن آلیاژ برای کامپیوتر

نگستن آلیاژ دارای مزایای بسیاری از جمله چگالی بالا، حجم کوچک، سختی بسیار عالی، مقاومت در برابر برتر پوشیدن، استحکام کششی نهایی بالا، شکل پذیری بالا، مقاومت در برابر دمای بالا و قابلیت جذب تابش بالا، و غیره نگستن محافظت از پرتو آلیاژی و تنگستن فرو رفتن حرارتبه طور گسترده ای در کامپیوتر استفاده می شود.

مزایای استفاده از نگستن آلیاژ مورد استفاده در کامپیوتر

نگستن alloy computer
آلیاژ با چگالی بالا می تواند جذب انرژی همان سرب با استفاده از 1/3 مواد کمتر فراهم می کند. این ویژگی منحصر به فرد از نگستن در نگستن آلیاژ محافظت از پرتو استفاده را روی صفحه نمایش برای کامپیوتر، در این راه، چشم ما نمی تواند خیلی خسته در هنگام استفاده از رایانه برای مدت زمان طولانی و آن هم خوب است برای سلامتی ما. نگستن سپر تابش آلیاژ به شما می دهد بهترین حفاظت از اشعه مضر و نشست به AMS 21014 و استاندارد ASTM B777 مواد، ما می توانیم نگستن محافظت از پرتو آلیاژی با ماشینکاری CNC به پایان رسید با توجه به مشتریان نقاشی را ارائه دهد. در مقایسه با مواد محافظ پرتو سنتی مانند سرب و کاربید بور، نگستن محافظت از پرتو آلیاژی تراکم عالی با ظرفیت کوچک فراهم می کند. نگستن آلیاژ سنگین مواد کامپیوتر می تواند با جذب اشعه نازک تر اما بالا ساخته شده است. به همین دلیل است ترین تولید کننده نگستن آلیاژ به عنوان ماده برای کامپیوتر را انتخاب نمایید.

مقاومت در برابر دمای بالا مزیت دیگر استفاده نگستن فرو رفتن حرارت در کامپیوتر است. کامپیوتر تولید مقادیر زیادی از گرما، که در نتیجه در آهسته از سرعت. آلیاژ نگستن فرو رفتن حرارت می تواند این مشکل را حل کند. ما می توانیم با توجه به نیاز خود را ارائه نگستن محافظت از پرتو آلیاژی و نگستن نزول گرما.

تنگستن فرو رفتن حرارت در کامپیوتر

تنگستن آلیاژ یکی از فلز دیر گداز حرارت بر مواد سینک محبوب ترین های امروز ارائه شده است. با سیستم خارج از قفسه جدید، ما قادر به ارائه استاندارد فرو رفتن حرارت نگستن در کامپیوتر با کوتاه سرب زمان با نرخ بسیار رقابتی است. همه خارج از قفسه قیمت بخشی در این وب سایت، ساده و ساده ذکر شده، به طوری که شما می توانید آنها را با دیگران مقایسه به تصمیم گیری خرید آسان و با اعتماد به نفس. علاوه بر ساده فرایند خرید، ما نیز عملکرد و کیفیت نگستن فرو رفتن حرارت در کامپیوتر را تضمین و در پشت قد company.Except ما برای نگستن فرو رفتن حرارت در کامپیوتر ایستاده، ما همچنین می توانید نگستن ارائه فرو رفتن حرارت برای هر گونه استفاده دیگر .

در مقایسه با فرو رفتن حرارت در مواد دیگر، تنگستن فرو رفتن حرارت بهتر کار می کند و می تواند برای زمان طولانی تر استفاده می شود. سینک نگستن حرارت به طور گسترده ای در کامپیوتر و زمینه های دیگر استفاده می شود. نگستن فرو رفتن حرارت در اندازه و شکل متفاوت است. ما می توانیم هر نوع نگستن فرو رفتن حرارت فراهم می کند.

نگستن alloy plate نگستن alloy sheet
تنگستن مواد نزول گرما-01 تنگستن مواد نزول گرما-02

  

اگر شما هر گونه علاقه در نگستن محافظت از پرتو آلیاژی و نگستن فرو رفتن حرارت مورد استفاده در کامپیوتر، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com و یا با تلفن:0086 592 5129696.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن چه خبر | تنگستن آلیاژ سنگین نمرات | تنگستن آلیاژ سنگین نرم افزار
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved