ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> نگستن بتونه وزن >>چگونه به نصب نگستن شکاف دار دیسک را به دربی اتومبیل

چگونه به نصب نگستن شکاف دار دیسک را به دربی اتومبیل

نگستن دیسک چاک دار می توان با کار بسیار کم نصب شده است. اگر می آید در دو وزن: 2.6OZand 3.2OZ.Simply مته rdquo 1 &؛ سوراخ -diameter در پایین خودرو خود را به عمق صحیح و رها کردن وزن را به سوراخ. این برون که آسان است! پس از اینکه ماشین خود را رنگ آمیزی و شما برون مجدد در مراحل نهایی مونتاژ، اضافه کردن د افغانستان بانک از چسب را به سوراخ برای حفظ دیسک. به این ترتیب شما به راحتی می توانید دیسک را خارج کنید و در سال آینده استفاده مجدد از آن! اگر ماشین است که هنوز هم تحت وزن، شما می توانید دو نگستن مکعب به مرکز شکاف بین نقاط محور اضافه کنید. است که به شما اضافی 34OZ وزن به من بدهید.

نگستن pinewood derby cube pinewood derby نگستن cube
انتخاب مته خود را
شما دو گزینه به مته 1 "-diameter سوراخ: کمی forstner (سمت چپ) و یا کمی بیل (سمت راست) .There کمی forstner انتخاب بهتر برای اتومبیل نازک تر است.

تنظیم عمق برای دیسک 3.2OZ
اندازه گیری 1/2 صفحه & ldquo؛ از قسمت مسطح کمی بیل زدن و بسته بندی قطعه ای از قابلیت ها نقاش؛ S نوار در اطراف بیت به مجموعه ای از عمق. برخی از بیت بیل دارای نقاط طولانی است که به راحتی می توانید به هر چند بالای بدنه خودرو خود را بروید. اگر شما دچار این مشکل، شما می توانید این حفره با بتونه چوب پر کنید.

نگستن pinewood derby cube pinewood derby نگستن cube
تنظیم عمق برای دیسک 2.6oz فروش
اندازه گیری 7/16 صفحه & ldquo؛ از قسمت مسطح کمی forstner و قرار دادن یک قطعه از ترانزیت نقاش؛ S نوار در اطراف بیت به مجموعه ای از عمق در صورت لزوم. بیت forstner نشان داده شده است exactly7 / 16 کار & rdquo بود. عمیق.

تمیز کردن سوراخ.
حذف هر گونه تراشه های چوب که در سوراخ باقی مانده است.

 

 


اگر شما هر گونه علاقه در نگستن مکعب آلیاژ، لطفا احساس رایگان به ما ایمیل: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com و یا با ما تماس بگیرید: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. ما در خدمت شما هستند.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن چه خبر| تنگستن آلیاژ سنگین نمرات| تنگستن آلیاژ سنگین نرم افزار
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved