ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
خانه >> تنگستن آلیاژ طلا و جواهر >>تنگستن حلقه های عروسی

تنگستن حلقه های عروسی

تنگستن حلقه های عروسی یا باند تنگستن عروسی از فلز تنگستن و پودر کاربید ساخته شده و با هم تشکیل برای ایجاد باند جلا عروسی تنگستن مطلوب ترین در بازار است.

باند عروسی تنگستن تقریبا غیر قابل خراب است و تنها می توان با اقدامات شدید آسیب دیده، مانند سایش از الماس و یا سنگ سنباده. در نتیجه، فعالیت های که به طور معمول نیاز به برداشتن حلقه های عروسی برای حفاظت از آنها را می توان بدون توجه توسط پوشنده لباس انجام می شود. تنگستن مواد جدید به نظر میرسد برای زندگی از حلقه و دوام خود را با نگهداری کم واقعا بی نقص از قدرت، سبک، دوام و راحتی.

حلقه های عروسی تنگستن ستاره سرعت در حال افزایش در بازار طلا و جواهر، که یک انتخاب عالی برای حلقه های عروسی مردان و حلقه های عروسی زنان به طور یکسان. این حلقه های عروسی بسیار با دوام و قادر به نگه داشتن درخشش جلا بیش از هر نوع دیگری از حلقه است. علاوه بر این، حلقه تنگستن مواد و گروههای موسیقی در هر دو شیک و عملی می باشد.

گروههای موسیقی تنگستن عروسی مردانه در یک ظاهر طراحی شده منحصر به فرد، و همراه با انعطاف پذیری و خراش مقاومت تنگستن هستند، این طراح برای حلقه تنگستن مردان است اوج مد بالا به معنای برای پوشیدن روزمره. عکس عروسی تنگستن برای مردان هستند که ترکیب کاملی از شکل و عملکرد. Chyna و تنگستن انتخاب گسترده ای از سبک ها و قیمت محدوده تضمین مشتریان را به باند تنگستن عروسی کاملا نشان دهنده پیوند ابدی شما و دوست داشتنی یک سهم خود را. شما couldl سبک های مختلف، مانند عرض 8mm و، عرض 9MM، و حتی چند در عرض 10mm و پیدا محبوب ترین سبک برای مردان در حال حاضر عرض 8mm و است.

tungsten wedding ring tungsten pendant tungsten alloy pendant
 تنگستن حلقه های عروسی-01   تنگستن حلقه های عروسی-02   تنگستن حلقه های عروسی-03
tungsten alloy pendant tungsten alloy pendant tungsten alloy pendant
   تنگستن باند عروسی-04 تنگستن باند عروسی-05 تنگستن باند عروسی-06

شما می توانید اطلاعات در مورد محصولات تنگستن در پیدا بیش تنگستن آلیاژ.
اگر شما هر گونه علاقه در حلقه تنگستن عروسی، گروه تنگستن عروسی، لطفا احساس رایگان به ما ایمیل: sales@chinatungsten.com یا با ما تماس : 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. ما در خدمت شما هستند.

لینک های مربوطه: حلقه تنگستن| تنگستن باند| تنگستن اسکن انگشتر طلا
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved