ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
خانه >> تنگستن آلیاژ مس >> تنگستن آلیاژ مس سیم

تنگستن آلیاژ مس سیم

استفاده از آلیاژ مس سیم تنگستن

1. لایه گرافیت در سطح تنگستن آلیاژ مسwire باید قبل از استفاده از حذف خواهند شد. سیم مس تنگستن مناسب برای ارتباط با آهن، نیکل و یا کربن در دماهای بالاتر از 1000 سیم مسی C. تنگستن باید در اتاق خشک حفظ، که در آن رطوبت نسبی باید 65٪ تجاوز نمی کند نیست، و به دور از اسید یا قلیایی نگه داشته جو است.

2. سیم مس تنگستن تمیز باید در عروق خشک حفظ شده است.


تنگستن آلیاژ مسwire 
تنگستن آلیاژ مسwire
مفتول تنگستن مس-01
مفتول تنگستن مس-02
مفتول تنگستن مس-03

 

چگونه تنگستن آلیاژ مس سیم تنگستن مس ساخته شده؟

تولید سیم تنگستن مس یک فرایند پیچیده و دشوار است. روند باید از نزدیک به منظور تضمین شیمی مناسب و همچنین خواص فیزیکی مناسب از سیم به پایان رسید کنترل می شود. برش گوشه ها در اوایل فرایند به کاهش قیمت سیم می تواند در عملکرد ضعیف از محصول نهایی منجر شود. شما می توانید مطمئن باشید که سیم تنگستن مس شده است به بالاترین استاندارد تولید و به طور مداوم به خوبی انجام خواهد شد.

مس تنگستن به طور گسترده ای برای تولید استفاده می شود تنگستن آلیاژ مس سیم و سیم تنگستن coppper. سیم مس تنگستن را از طریق بسیاری از مراحل عبور از معدن به تبدیل شده است تنگستن آلیاژ مس سیم. همه مراحل دخیل در تولید سیم مانند سیم تنگستن مس و پی وی سی سیم عایق تضمین شده است به دنبال استانداردهای کیفیت. اولین گام در روند ساخت کابل قدرت ویژه معدن و له از آلیاژ مس تنگستن است. گام بعدی این است آسیاب سنگ معدن خرد شده را در ماشین های بزرگ که بر روی آن با چرخاندن و در صورت استوانه و آن را یک پودر عمل می کند.

سپس سرباره زباله برداشته شده و تنگستن آلیاژ مس است متمرکز شده است. سپس آنها را تبدیل تنگستن آلیاژ مس توسط:
1. سنگ معدن اکسید Leaching- توسط یک محلول اسید ضعیف تشکیل یک محلول سولفات مس ضعیف شسته می شوند.
2. الکترو مس winning- راه حل لادن درمان شده و تبدیل به یک مخزن فرآیند الکترولیتی.
3. Smelting- مس بازیافت شروع می شود سفر جدید خود را هنگامی که آن را دوباره ذوب. مراحل ذوب و تصفیه تنگستن آلیاژ مس در نهایت در نود و نه درصد آلیاژ مس تنگستن می شود.
4. refining- الکترولیتی بعد از آلیاژهای مس ذوب یا الکترو برنده تنگستن آلیاژ آبکاری از یک آند به ورق استارت است که از فویل مس مهاجرت کردند.

تنگستن چین آنلاین می تواند ارائه تنگستن آلیاژ مس سیم و سیم مس تنگستن عنوان مورد نیاز خود و تولید سیم تنگستن مس شبیه به فرایند از سیم تنگستن است، بیش کسب اطلاعات در مورد تنگستن فرآیند تولید سیم.

اگر شما هر گونه علاقه در ما تنگستن آلیاژ مس شد، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com و یا با تلفن: 86 592 5129696, ما در خدمت شما در همه زمان ها است.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن چه خبر | تنگستن آلیاژ سنگین نمرات | تنگستن آلیاژ سنگین نرم افزار
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved