ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
خانه >> تنگستن آلیاژ مس >>تنگستن مس ورق نازک فوق العاده

تنگستن مس ورق نازک فوق العاده

tungsten copper
مس تنگستن ورق نازک فوق العاده, به عنوان فرو رفتن حرارت با استفاده از سطوح گسترده خود برای افزایش سطح در تماس با مایع خنک کننده، هوا اصطلاح به معنی این نیست به معنای واقعی کلمه، به عنوان یک سینک حرارتی یک توانایی جادویی برای جذب حرارت مانند یک اسفنج و ارسال آن را به یک ندارد جهان موازی. تئوری انتقال حرارت کمک می کند تا توضیح جنبه های عملی چگونه غرق گرما کار می کنند، و می تواند کمک به روشن کردن تصورات غلط و اشتباهات طراحی. روش سرعت هوا، انتخاب مواد، باله (و یا دیگر برآمدگی) طراحی و درمان به سطح برخی از عوامل طراحی که مقاومت حرارتی را تحت تاثیر قرار، به عنوان مثال عملکرد حرارتی، از فرو رفتن حرارت می باشد. یک نرم افزار مهندسی گرما غرق در مدیریت حرارتی الکترونیکی، اغلب CPU کامپیوتر یا گرافیک پردازنده است. برای این، روش های پیوست فرو رفتن حرارت و مواد واسط حرارتی نیز محل اتصال نهایی را تحت تاثیر قرار و یا می میرند دمای پردازنده (بازدید کنندگان). روش های نظری، تجربی و عددی را می توان برای تعیین عملکرد حرارتی فرو رفتن حرارت استفاده می شود.

مس تنگستن ورق کامپوزیت عملکرد فوق العاده بالا از تنگستن متخلخل به دقت کنترل است که با مس مذاب نفوذ ساخته شده است. این نتایج در یک کامپوزیت WCU که از خاصیت هدایت بالا و انبساط حرارتی کم همسان برای غرق گرما.

تنگستن مس فوق العاده نازک کامپوزیت ورق ما این است که به طور گسترده در صفحات حرارتی نصب و استقرار، حامل تراشه، فلنج، و فریم برای دستگاه های الکترونیکی پرقدرت استفاده می شود. با مزایای حرارتی مس با ویژگی گسترش بسیار کم از تنگستن، مس تنگستن دارای خواص مشابه به کسانی که از کاربید سیلیکون، اکسید آلومینیوم و اکسید بریلیم. هدایت حرارتی و انبساط کم آلیاژ مس تنگستن یک انتخاب عالی حتی برای مدارهای بسیار متراکم است.

tungsten alloy heat sink

CUW 75 تنگستن مس گسترده است که در صفحات حرارتی نصب و استقرار، حامل تراشه، فلنج، و فریم برای دستگاه های الکترونیکی با قدرت بالا استفاده می شود. به عنوان یک ماده تنگستن مس، آن را یک کامپوزیت است، بنابراین هر دو مزایا حرارتی مس و ویژگی های گسترش بسیار کم از تنگستن می تواند مورد استفاده.

ترکیبی از مواد مس تنگستن نتایج در ویژگی های انبساط حرارتی شبیه به آن از کاربید سیلیکون، اکسید آلومینیوم و اکسید بریلیم، به عنوان تراشه و بسترهای استفاده می شود. به علت هدایت و انبساط حرارتی ویژگی های مس تنگستن است، تنگستن آلیاژ مس در مدارهای پر بسته بندی شده به خوبی کار می کند.

مزایای استفاده از تنگستن مس ورق نازک فوق العاده:
هدایت الکتریکی خوب
رسانایی گرمایی
انتشار گرمایی پایین

برنامه های کاربردی از مس تنگستن ورق نازک فوق العاده:
چراغ تنگستن نور فرو رفتن حرارت مس
درست لیزری فرو رفتن حرارت مس تنگستن
آلیاژ مس تنگستن سوئیچ رسانا میدان الکتریکی

اگر می خواهید بدانید که بیش از جزئیات در مورد مس تنگستن ورق فوق العاده نازک، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com یا زنگ بزن: 0086 592 5129696.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن چه خبر | تنگستن آلیاژ سنگین نمرات | تنگستن آلیاژ سنگین نرم افزار
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved