ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
خانه >> تنگستن آلیاژ مس >>هلی کوپتر تنگستن دارت شمش

هلی کوپتر تنگستن دارت شمش

Vnat IC هلی کوپتر تنگستن دارت شمش؟

شمش مس تنگستن دارت نیز مس شمش تنگستن دارت، تنگستن شمش برنجی دارت نامیده می شود. تنگستن شمش مس دارت یک نوع از مواد با چگالی بالا برای ساخت دارت، به ویژه برای توانایی ماشینکاری خوب آن است. این است که معمولا با ترکیب 60 WCU، 70 WCU، 80 WCU و حتی 90 WCU تولید شده است. بسیار بیش ترکیب تنگستن، و پس از آن وزن سنگین تر از آن را داشته باشد. ترکیب از مواد تنگستن مس 70W ~ 90W بسیار محبوب برای ساخت دارت به عنوان چگالی بالا، سختی کم خوب برای ماشینکاری است.

هلی کوپتر تنگستن دارت شمش Advantazhes

شمش مس تنگستن به طور عمده با تنگستن و مس ترکیب، داشتن مقاوم در برابر حرارت، تراکم بالا، اما انبساط حرارتی کم، مقاومت در برابر پوشیدن بسیار عالی بسیار کمتر رایج در سال های اخیر تبدیل شده است. همانطور که می دانیم، اگر ساخت دارت، ما باید شاهد دارت اول، و سپس توانایی ماشینکاری باید، سپس آن را می شود حفر، جات، دندانه دار، و غیره بسیار مهم است اگر آن را فقط تنگستن، و سپس آن خواهد شد بسیار شکننده است، و نمی تواند به خوبی ماشین می شود، خواهد شد و به راحتی ترک خورده. با این حال، هنگامی که آن را با مس اضافه شده است، پس از آن توانایی ماشینکاری بهبود خواهد، و سختی را می توان تنظیم کمی پایین تر، که آن را ماشینکاری خوب می سازد. علاوه بر این، به عنوان شاهد تنگستن دارت مس، آن را بسیار عالی در دوام است.

هلی کوپتر تنگستن دارت شمش کارخانه

فرایند تولید برای دارت تنگستن مس پیچیده است، آن به طور عمده شامل مخلوط کردن، فشار دادن، پخت، کنترل سطح سنگ زنی، اگر وجود دارد یک نیاز، حفاری، فرز، نخ، و غیره همچنین می تواند انجام شود به تنگستن دارت مس مواد شاهد. اگر ماشینکاری مورد نیاز بسیار پیچیده، پس از آن قیمت بسیار بالاتر خواهد بود بر این اساس، به دلیل هزینه تولید بالاتر خواهد بود.

تنگستن هلی کوپتر دارت مجموع ویت Hevy تنگستن آلیاژ دارت

با این حال، امروزه، مواد استاندارد و محبوب برای دارت تنگستن مواد آلیاژ سنگین. آلیاژ تنگستن سنگین یک نوع از مواد با چگالی بالا است، و همچنین دارای توانایی ماشینکاری بسیار بهتر از مواد مس تنگستن. در مقایسه با اندازه، اگر دارای همان وزن، آلیاژ تنگستن سنگین دارت خواهد شد بسیار کوچکتر از دارت مس تنگستن، به عنوان چگالی بالا خود را، اما ظرفیت کوچک است. این بدان معناست که دارت ساخته شده از آلیاژ تنگستن سنگین می تواند بسیار باریک ساخته شده، و آن را ساده تر خواهد شد به مقابله، و هم خوب است برای نمره بالا خواهد بود. بنابراین، بیش و بیش بازیکنان را انتخاب کنید تنگستن مواد آلیاژ سنگین برای دارت مورد علاقه خود را.

Chinatungsten Kould ارائه تنگستن مس دارت شمش

تنگستن چین می تواند تنگستن شمش مس دارت ارائه، همچنین می تواند مجموعه ای کامل از دارت مس تنگستن با نوک نرم و یا نوک فولاد در قیمت مناسب بر اساس مقدار مورد نیاز را ارائه دهد. علاوه بر این، اگر نیاز وجود دارد، تنگستن چین می تواند حتی ارائه خدمات ویژه برای آبکاری طلا، حکاکی به عنوان در هر مورد نیاز مشتریان در مجموعه ای کامل از نیزه.

tungsten copper dart billet tungsten copper dart billet tungsten copper dart billet
هلی کوپتر تنگستن دارت شمش
هلی کوپتر تنگستن دارت شمش
هلی کوپتر تنگستن دارت شمش

 

اگر شما هر گونه علاقه در تنگستن شمش مس دارت، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com و یا با تلفن: 86 592 5129696,پنج میمون AL یورو که در تمام زمانها.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن چه خبر | تنگستن آلیاژ سنگین نمرات | تنگستن آلیاژ سنگین نرم افزار
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved