ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
خانه >> تنگستن آلیاژ مس >> تنگستن آلیاژ مس کاربرد

تنگستن آلیاژ مس کاربرد

تنگستن آلیاژ مسکاربرد

tungsten copper alloy

تنگستن آلیاژ مس کاربرد ممکن است در برنامه های کاربردی بسیار شدید در ارتباط با تولید برق و انتقال، که در آن که در آن سوئیچ سریع کار ممکن است کاملا در روغن غوطه ور استفاده می شود. در این موارد، هیچ مزیت در استفاده از مواد مبتنی بر نقره مقاوم در برابر لکه وجود دارد، به عنوان اکسیداسیون است محرومیت از هوا جلوگیری کرد. نرم افزار مس تنگستن به طور گسترده ای در این موارد استفاده می شود، انتخاب درجه مورد استفاده وابسته به اهمیت نسبی هدایت بودن و گاز و قوس الکتریکی مقاومت.

نرم افزار مس تنگستن نیز به طور گسترده در صنایعی مانند موتور، برق، الکترونی، متالورژی، پروازهای فضایی و هوانوردی استفاده می شود. با استفاده از شکل گیری CIP، اسکلت تنگستن متخلخل و مس نفوذ فن آوری (نقره)، اندازه بزرگ و محصولات شکل خاص از مواد مرکب آلیاژ مس تنگستن با 6-90 درصد از مس تولید می شوند، مانند الکتریکی از محصولات، الکترود، قطعات نسوز، غرق گرما و قطعات از موشک، ما همچنین می توانیم تولید مس ورق آلیاژ تنگستن، لوله، ورق و سایر محصولات کوچک با قالب پرس، اکستروژن و پرس و MIM با مختلف تنگستن آلیاژ مس نرم افزار.

تنگستن آلیاژ مس نرم افزار به طور گسترده ای استفاده می شود که در آن ترکیبی از مقاومت بالا در برابر حرارت، و / بالا هدایت الکتریکی یا حرارتی، و انبساط حرارتی کم مورد نیاز است. برخی از برنامه های کاربردی در جوشکاری مقاومت الکتریکی هستند، به عنوان اتصالات الکتریکی، و به عنوان غرق گرما. به عنوان مواد تماس، آلیاژ به فرسایش توسط قوس الکتریکی مقاوم است. آلیاژهای WCU نیز در الکترود برای ماشینکاری تخلیه الکتریکی و ماشینکاری الکتروشیمیایی استفاده می شود.

;
تنگستن آلیاژ مسtungsten copper alloy

نرم افزار مس تنگستن نیز به طور گسترده برای EDM و ECM، که بسیار با اتمام سطح خوب برتر استفاده می شود. اسلات باریک عمیق و یا دنده ها و حفره های کوچک دقیق مورد نیاز است. نرم افزار مس تنگستن زمانی که مطابق بخش بسیار دقیق ارجح است. در فرایند ECM، به آلیاژ مس تنگستن در برابر اثرات مخرب از بد عمل کردن اتصال کوتاه به مراتب بهتر از مواد دیگر.

تنگستن آلیاژ مس و کاربرد آن در تماس با برق

نرم افزار مس تنگستن در مواد تماس الکتریکی عمدتا به قطع خلاء سوئیچ قطع کننده بار خلاء، کنتاکتور خلاء، در میان آنها محصول WCu10 اشغال سهمیه بازار ملی 70 درصد اعمال می شود. مواد برنامه مس تنگستن به روش متالورژی پودر تولید شده با چگالی بالا، انتقال حرارت بالا، استحکام کششی بالا، استحکام بالا، مقاومت کم و ضریب پایین انبساط، مقاومت در برابر قوس الکتریکی خوب، فیوژن خوب جوش مقاومتی، و خوب مقاومت در برابر خوردگی گالوانیکی. آنها به طور گسترده به عنوان مواد تماس الکتریکی و مواد الکترود استفاده می شود.

اگر شما هر گونه علاقه در نرم افزار تنگستن مس، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com و یا با تلفن: 0086 592 5129696. ما در خدمت شما در همه زمان ها است.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن چه خبر | تنگستن آلیاژ سنگین نمرات | تنگستن آلیاژ سنگین نرم افزار
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved