ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
خانه >> تنگستن آلیاژ مس >> تنگستن آلیاژ مسKlassifikation

تنگستن آلیاژ مسKlassifikation

تنگستن مس Klassifikation 
تنگستن آلیاژ مسrod

آلیاژ مس تنگستن است، نیز تنگستن مس نامیده می شود، طبقه بندی آن ترکیبی از خواص هر دو فلز در مواد است که مقاوم در برابر حرارت، مقاوم در برابر فرسایش، بسیار حرارتی و الکتریکی رسانا، و آسان برای ماشین شود. قطعات از آلیاژ WCU با فشار دادن ذرات طبقه بندی مس تنگستن را به یک شکل مورد نظر، پخت بخش فشرده و سپس نفوذ با مس مذاب ساخته شده است. ورق، کوچک و بزرگ میله از آلیاژ نیز در دسترس هستند.


تنگستن آلیاژ مسelectrode

Nere گربه ماهی میمون klassifikation مس تنگستن:

تنگستن آلیاژ مسنوع

ستن آلیاژ مس میله ترکیبی از تنگستن و مس است. فرایند تولید به شرح زیر است: فشار فلز دیر گداز، رسوب جمع و جور تحت فشار در یک درجه حرارت بالا، نفوذ و آن را با مس می باشد. همه طبقه بندی مس تنگستن تحت شرایط بسیار نزدیک کنترل انجام می شود. نتیجه یک ماده نسبتا سخت با قوس برتر است و مقاومت در برابر سایش، خواص فیزیکی خوب: در دمای بالا، و هدایت الکتریکی و حرارتی خوب است.tungsten copperalloy bar

تنگستن آلیاژ مس الکترود

الکترود مقاوم جوش
تنگستن سختی بالا، نقطه ذوب بالا، ویژگی های ضد چسبندگی است که اغلب مورد استفاده برای انجام یک مقاومت معین به سایش، مقاوم در برابر درجه حرارت بالا جوش، الکترود جوشکاری اما.

تنگستن آلیاژ مسبارtungsten alloy tube

مس نوار آلیاژ تنگستن ترکیبی از تنگستن و مس است. فرایند تولید به شرح زیر است: فشار فلز دیر گداز، رسوب جمع و جور تحت فشار در یک درجه حرارت بالا، نفوذ و آن را با مس می باشد. همه این است که تحت شرایط بسیار نزدیک کنترل انجام می شود. نتیجه یک ماده نسبتا سخت با قوس برتر است و مقاومت در برابر سایش، خواص فیزیکی خوب: در دمای بالا، و هدایت الکتریکی و حرارتی خوب است.

تنگستن آلیاژ مس هیث نزول

آلیاژ مس تنگستن به طور گسترده ای در گرما غرق در مورد با سیستم رادیاتور ماشین، تبرید و تهویه مطبوع استفاده می شود، به دلیل انبساط حرارتی کم،، هدایت آن مقاوم در برابر حرارت برداشتن مقاوم در برابر، بسیار عالی حرارتی و الکتریکی. حرارت WCU غرق متحد آبکاری آبکاری شده با نیکل و یا NiAu یا الکترود نیکل اندود محصولات نیمه تمام: تا 100x100mm با ضخامت 0.5 تا 50mm. tunsgen copper alloy heat sink

تنگستن آلیاژ مسیپور بزرگ

لوله مس آلیاژ تنگستن یک نوع است تنگستن آلیاژ مس محصول است که توانایی ارائه برش پایدار در کاربید و دیگر فلزات مقاوم به درمان. این است که به طور گسترده به کاربید تنگستن استفاده دستگاه که پس از اتمام سطح خوب مورد نیاز است. ورق های نازک، میله های با قطر کوچک، و لوله همه 60/40 (60٪ تنگستن، 40٪ مس) ترکیب. صفحات و میله گرد و میله مربع 70/30 (70٪ تنگستن، 30٪ مس) ترکیب.

 

نگستن آلیاژ مس سیم
تنگستن آلیاژ مسwire

Direktion شانس ایالات متحده آمریکا
1.لایه آبی بر روی سطح سیم باید حذف شود قبل از استفاده از سیم مناسب برای ارتباط با آهن، نیکل، کربن، هنگامی که درجه حرارت بالاتر از 1000 است. سیم باید در اتاق خشک، که در آن رطوبت نسبی باید 65٪ تجاوز نمی کند، و دور از فضای اسید یا قلیایی حفظ شده است.
2.جاوز از صلاحیت Kleaned باید بع حفظ خشک جان وسلز.

فتم IFS حوا آنا بهره، جان تو تنگستن مس klassifikation٪ 2C لطفا فریا سپس سبیل تماس پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com و یا با تلفن: 0086 592 5129696, پنج میمون AL یورو که در تمام زمانها.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن چه خبر | تنگستن آلیاژ سنگین نمرات | تنگستن آلیاژ سنگین نرم افزار
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved