ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
خانه >> تنگستن آلیاژ مس >> تنگستن آلیاژ مسفرو رفتن حرارت

تنگستن آلیاژ مسفرو رفتن حرارت

Tungsten-Copper for Heat Sinks تنگستن آلیاژ مس کائوچو و مواد مرکب عملکرد بالا از تنگستن متخلخل به دقت کنترل است که خلاء نفوذ با مس مذاب ساخته شده است. این نتایج در یک W / مس کامپوزیت که از خاصیت هدایت بالا و انبساط حرارتی کم همسان، برای غرق گرما ضروری است.

مس تنگستن کامپوزیت از تنگستن و مس است. با کنترل محتوای تنگستن، ما می توانیم ضریب انبساط حرارتی آن (CTE) طراحی، تطبیق است که از مواد، مانند سرامیک (Al2O3 به، FeO و)، نیمه هادی ها (SI)، کوار، و غیره

فرو رفتن حرارت مس تنگستن استفادهتنگستن آلیاژ مس سطوح گسترده برای افزایش سطح در تماس با محیط خنک کننده، هوا به عنوان مثال. این اصطلاح به معنی این نیست به معنای واقعی کلمه، به عنوان تنگستن مس نزول گرما می کند توانایی جادویی برای جذب حرارت مانند یک اسفنج و ارسال آن را به یک جهان موازی ندارد. تئوری انتقال حرارت کمک می کند تا توضیح جنبه های عملی چگونه غرق گرما کار می کنند، و می تواند کمک به روشن کردن تصورات غلط و اشتباهات طراحی. روش سرعت هوا، انتخاب مواد، باله (و یا دیگر برآمدگی) طراحی و درمان به سطح برخی از عوامل طراحی که مقاومت حرارتی را تحت تاثیر قرار، به عنوان مثال عملکرد حرارتی، از یک سینک تنگستن حرارتی مس می باشد.

یک نرم افزار مهندسی فرو رفتن حرارت مس تنگستن در مدیریت حرارتی الکترونیکی، اغلب CPU کامپیوتر یا گرافیک پردازنده است. برای این، تنگستن حرارتی مس روش دلبستگی سینک و مواد واسط حرارتی نیز محل اتصال نهایی را تحت تاثیر قرار و یا می میرند دمای پردازنده (بازدید کنندگان). روش های نظری، تجربی و عددی را می توان برای تعیین استفاده تنگستن آلیاژ مسفرو رفتن حرارت عملکرد حرارتی.

خواص تنگستن مس نزول گرما

مزایای استفاده از تنگستن مس نزول گرما

هدایت حرارتی بالانیمه تمام و یا در دست اجرا (نیکل / طلا اندود) محصولات موجود.

اگر شما هر گونه علاقه در تنگستن مس نزول گرما، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com یا با تلفن:: 0086 592 5129696.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن چه خبر | تنگستن آلیاژ سنگین نمرات | تنگستن آلیاژ سنگین نرم افزار
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved