ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
خانه >> تنگستن آلیاژ مس >> تنگستن آلیاژ مسTube

تنگستن آلیاژ مسلوله

What Is تنگستن آلیاژ مس لوله?

tungsten copper
تنگستن آلیاژ مس لوله, همچنین به نام لوله مس تنگستن,آلیاژ است که با فشار دادن تنگستن، تنگستن پخت تحت فشار در یک درجه حرارت بالا، و سپس نفوذ لوله مس تنگستن با مس ساخته شده است. پخت یک فرایند متالورژی که توسط آن یک پودر فلزی به یک توده منسجم با حرارت دادن بدون ذوب ساخته شده است. خواص فیزیکی هر دو لوله آلیاژ مس تنگستن باعث می شود آنها متقابلا غیر محلول، به این معنی است که می توان با دیگر ترکیب شود، شبیه به نفت راه و آب نمی مخلوط کنید. تنگستن آلیاژ مس آلیاژی لوله است پراکنده کردن ذرات از یک فلز را به یک ماتریس یا الگوی متبلور دیگر ساخته شده است. این باعث می شود آلیاژ تنگستن مس میکرو ساختار یا شکل مولکولی که از کامپوزیت های زمینه فلزی و نه از یک لوله مس تنگستن درست است.

تنگستن آلیاژ مس مزیت لوله

تنگستن آلیاژ مس لوله (WCU 80) دارای ویژگی های از تنگستن و مس هر دو، با خوب استقامت درجه حرارت بالا، قابل اعتماد قوس الکترونیکی استقامت سوختن خوردگی، وزن مخصوص بالا و شدت قوی است. لوله مس تنگستن را می توان در تماس از سیستمهای ولتاژ بالا یا متوسط، رادیاتور قطعات الکترونیکی، مواد انتشار الکترونیکی، الکترود جوشکاری، لوازم خانگی و قطعات یدکی برای ساعت استفاده می شود.

تنگستن نرم افزار لوله مس:

tungsten copper block
لوله مس تنگستن به طور گسترده ای در زمینه های ماشین آلات، برق استفاده می شود. لوله مس تنگستن همچنین می توانید در الکترون، متالورژی، حمل و نقل هوایی و پروازهای فضایی استفاده می شود. ما با استفاده از گیاهان و نباتات HIP قالب ریزی و سازه - درجه حرارت بالا ماتریس تنگستن متخلخل - مس آغشته تکنولوژی اشباع آن، می تواند لوله مس تنگستن برای 6-50٪ از تکه های مختلف از بزرگ و یا برفلد تولید تنگستن آلیاژ مس مواد ما تولید از ویژگی های با چگالی بالا، هدایت حرارتی بالا، استقامت و سختی زیاد، مقاومت کم، ضریب انبساط حرارتی پایین و ماشینکاری آسان و غیره، و لوله مس تنگستن دارای عملکرد عالی در مناطقی از کمان سوزان مقاومت، ضد -welded و مقاومت در برابر خوردگی. ما می توانیم تمام انواع لوله مس تنگستن به عنوان مورد نیاز خود را فراهم می کند.

تنگستن چین آنلاین می تواند برش پایدار در کاربید و دیگر فلزات مقاوم به درمان را ارائه دهد. لوله مس تنگستن به طور گسترده ای به کاربید تنگستن استفاده دستگاه که پس از اتمام سطح خوب مورد نیاز است. تنگستن آلیاژ مس لوله ارائه شده توسط ما با کیفیت بالا است. ورق های نازک، میله های با قطر کوچک، و لوله همه 60/40 (60٪ تنگستن، 40٪ مس) ترکیب. صفحات و میله گرد و میله مربع 70/30 (70٪ تنگستن، 30٪ مس) ترکیب.

اگر شما هر گونه علاقه در این صفحه تنگستن و یا / و لوله مس تنگستن، لطفا احساس رایگان به ما ایمیل: sales@chinatungsten.com یا با ما تماس : 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. ما در خدمت شما هستند.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن چه خبر | تنگستن آلیاژ سنگین نمرات | تنگستن آلیاژ سنگین نرم افزار
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved