chinatungsten online ESTBLISHED1997
ISO9001:2008 CERTIFICATED
Jesteś oglądania: dom >>Stop Wolfram Bucking Bar

Stop Wolfram Bucking Bar

Co Bucking Bar?

 

Stop Wolfram Bucking Bar Stop Wolfram Bucking Bar Stop Wolfram Bucking Bar

Opierając pasek jest narzędziem pracy otrzymał za powierzchniach roboczych w celu zapewnienia członka podkład w stosowaniu łączników wpływu i tym intermitted toolhead i obsługi części o niskiej wpływ odrzutu pochłaniających spacer pod warunkiem, że między wziąć obciążenia udarowe w kompresji i ścinania.

Przerzynanie kreskowe s są używane na tylnej metalowej nitu przeciwdziałania siłę uderzeń po drugiej stronie. Mogą też być używane do absorpcji siły broni nitów, zmniejszając wibracje przerzynania.

Opierając pręty wykorzystywane do tworzenia bucktails na nity. I są w wielu różnych kształtach i rozmiarach. Są one zazwyczaj wykonane z stali stopowej podobny do stali narzędziowej. Szczególny kształt należy użyć, zależy od lokalizacji i dostępności nitu do jazdy. 

Rozmiar i waga pręta zależy od wielkości i stopu nitu do jazdy. W pewnych okolicznościach i dla konkretnych instalacji nitów, specjalnie zaprojektowane paski są wykonane przerzynanie lokalnie.

Na Online Chinatungsten ,   bary przerzynanie są zwykle wykonane z wolframu ciężkiego stopu. Wszystkie krawędzie są pozbawione zadziorów i powierzchnie robocze są polerowane do użytku kłopotów wolnego. Pomaga to zapobiec marring formowanych bucktails. Proszę zauważyć, że nigdy nie posiadają pasek przerzynanie w imadle chyba vice szczęki wyposażone są osłon, aby zapobiec marring pręta przerzynania.

Dlaczego warto wybrać surowiec z wolframu ciężkiego stopu?

Ciesz się łatwiejszym, lepszym Nitownice przy mniejszym zmęczeniu. wolframowe ciężkie aluminiowe pręty przerzynanie oferują maksymalną gęstość jest niedostępna. Te paski są ponad dwukrotnie ciężkie jak identyczny bar wykonany ze stali.Niewielki rozmiar i wysoka gęstość sprawia, że te bary uniwersalne, w stanie zmieścić się w małych obszarach. Wszystkie paski mają pełne promień na wszystkich krawędziach w zakresie bezpieczeństwa i łatwości obsługi.

Wolframu Ciężkie aluminiowe pręty przerzynanie wynikają w barze przerzynania o tej samej wadze ale pół rozmiaru.Paski są stosowane w przerzynanie nit ustawienie zdenerwowany trzonek nitu. Wolframu ciężkie pręty aluminiowe przerzynanie zmniejszyć odrzut podczas odzwierciedlając wpływ powrotem do szybu nitu.

Wyższa gęstość redukuje wibracje i kick back podczas bucking. Weź przykład z profesjonalistów i wykorzystać to, co oni używają. Wykonujemy pełną gamę standardowych pasków i może zwyczaj budowania prętów ze specyfikacją. Wszystkie paski mają gładkie powierzchnie i zaokrąglone krawędzie i narożniki dla ułatwienia i bezpieczeństwa w obsłudze. 
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o wolframu ciężkiego stopu przerzynania paski! Wszelkie zamówienia lub zapytania zostanie znacznie zadowoleniem!

Według badania dla różnych barach przerzynania o tym samym kształcie, lecz różnych materiałów i charakterystyk masowych, stosowanie cięższych ale same wielkości wolframowych prętów przerzynania może zmniejszyć przenoszenia drgań na ręce. 

Jednym słowem, bary przerzynanie wolframu są bardzo przydatne dla bucking nitów i uczyni Twoje życie łatwiejszym w procesie budowania. 

Najlepszy wybór - Wolfram ciężki stop (WHA) bucking bar!

Na Online Chinatungsten, wszystkie nasze Tungsten Bars przerzynania wykonane są z 90 +% wag wolframu produktów ciężkich stopów. Z korzyścią jest ponad dwukrotnie gęsty jak stal, wolfram bucking bar teraz staje się najlepszym wyborem do nitowania, zwłaszcza dla zamkniętych przestrzeni. Z odpowiednim pasku przerzynania, zrobisz zadanie łatwiejsze i doskonały, co oznacza mniej nitów do wywiercić.

Skontaktuj się z nami sales@chinatungsten.com~~pobj teraz i uzyskać dobrą cenę wolframu barów przerzynania z nami!

Mamy nadzieję, że w naszej witrynie internetowej można znaleźć odpowiedni typ (y), rysunek (-y), które mogą spełnić Twoje wymagania. Możliwe jest również, aby mieć "Custom" paski wykonane ze specyfikacją, jeśli ilość jest potrzebne.Jeśli nie możesz znaleźć to, czego potrzebujesz, możesz zwrócić się do nas bezpośrednio do Państwa wymagań i / lub pytań.

Jeśli masz jakieś pytania, możesz skontaktować się z nami za pomocą następujących metod: 
Telefon: +86 592 5129696 
Email: sales@chinatungsten.com

Możesz znaleźć więcej  wiedzy szczegółowości wolframowych prętów przerzynania, zarzuty odwiedzenia naszego sub-sitestopu wolframu bar przerzynanie .

 

więcej informacji>>

Co stopu wolframu| Wolframu Ciężkie gatunki stopów| Wolfram Ciężki Zastosowanie stopu|

Przeciwwaga stopu wolframu dla Aerospace| Stop Wolfram dla SAMOLOTY I HELIKOPTERY|  

Note: Thanks Google Tool for translating this page. If you need more details clearly, please visit English version Tungsten Alloy

Media Center>   [bank Informacji]  [Słownik wolframu]  [PRODUKTY Zdjęcia 'Bank]  [Live Video Przetwórstwa]  [Filmy z obróbki]  [Katalogi]
Ours Zespoły>   [Podróż do Dongshan]  [2004 Xmas]  [2005 Xmas]  [2006 Święto Wiosny]  [2007 Święto Wiosny]  [poza]  [2008 Święto Wiosny]  [2009 Xmas]
Grupa Chinatungsten>   [warsztat]   [CTIA]   [CTIA-EN]   [CTIA-日本語]   [Drut molibdenowy]  [baryłek dart]  [wolframowa]   [Pręty wolframowe / Pręty]   [Gramatura papieru]
    [China Tungsten ]  [Węgliki wolframu]  [XATCM ]  [Infosys]  [wolframowa]  [Grzałka wolfram]  [Proszek wolfram][Xiamen wolfram]
    [Bary przerzynanie]  [Stop wolfram]  [Wolfram miedź][Hurtownia rzutki] [wolfram Wikipedia]  [Węglik wolframu Biżuteria]  [Wędkarstwo wolfram]
    [Cena Metale]  [Katalog wolfram]
Linki >   [Zawory kulowe]

Address: 3F, No.25 WH Rd., the 2nd Xiamen Software Park, FJ 361008,China
Phone:+86-592-5129696,+86-592-5129595;Fax:+86-592-5129797;Email:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
Copyright©1997 - 2015 ChinaTungsten Online All Rights Reserved