chinatungsten online ESTBLISHED1997
ISO9001:2008 CERTIFICATED

Jesteś oglądania: dom >>Rzutki z mosiądzu

Rzutki z mosiądzu

Mosiądz jest miękki stop. Wykonana jest z miedzi i cynku, które są dobrze znane metale. Od mosiądz jest najlżejszy z trzech łatwo jest przekształcić producenci mosiądzu w różnych kształtach. Jest to także wygodne do pracy z mosiądzu wykonany obiekt. Thebrass rzutki mają być najlżejszy wśród reszty metalowych rzutek takich jak rzutki srebra niklowego, rzutki wolframu i rzutki grotem stalowym.

 

  pozłacany pierścień wolfram pozłacany pierścień wolfram pozłacany pierścień wolfram

 

Rzutki z mosiądzu posiadają wysoką jakość i są niedrogie. Dzięki naszej rzutki z mosiądzu można znaleźć doskonałe rozwiązanie, w którym można eksperymentować ze stylem i wagi. Jeśli jesteś zadowolony z jakości, to możesz zamówić droższy zestaw.

Na loty i wały mogą mieć różnice w tych rzutki z mosiądzu . Te zestawy rzutek z mosiądzu mają baryłek mosiądzu. Wały aluminium w tych rzutki z mosiądzu są po prostu idealne dla początkujących. Waga każdego dart z mosiądzu jest prawie 16 do 20 gramów i ma portfel opakowania. Obejmują one również dodatkowe wskazówki nawiercanych i przyjść z czarnymi rowkami. Te rzutki są łatwo rzucać kompaktowe baryłek te rzutki mają dobrze ustawione metodą moletowania.

Dzięki tym cechom został on ma być popularny soft-tip dart na przestrzeni lat. baryłek mosiężne i czarne powlekane radełkowana rzutki są na zamówienie cięcie przez te rzutki z mosiądzu. Połączenie lufy z mosiądzu i rzutki radełkowanej sprawiają, że ekskluzywny, jeden z najlepszych lotek sprzedaży. Możesz dostać dodatkowe wskazówki z zestawem tych rzutki z mosiądzu.

Jako chwyt i kontrolę mosiądzu są również ważne dlatego z powrotem radełkowana i obwódki beczki są tworzone właśnie w celu dać dobrą przyczepność i kontrolę nad dart. Czarny powlekany te rzutki z mosiądzu o gładko wykończone baryłek stanowi kontrast z uchwytem dokonanych przez rowków i knurls.

Dziękujemy bardzo dużo do odbierania poszczególnych projektów, a zawsze staram wszystko, aby spełnić wszelkie specjalne wymagania. Mottem naszej firmy jest to, że nigdy nie być minimalne zamówienie, ale ktoś może dać nam najbardziej potencjalny nabywca.

Dlatego też, jeśli jesteś zainteresowanie naszymi produktami, prosimy o kontakt sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com lub telefon 86 592 512 9696, jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały czas.

 

więcej informacji>>

Co stopu wolframu| Wolframu Ciężkie gatunki stopów| Wolfram Ciężki Zastosowanie stopu|

Zasady rzutki| Porada Steel Wolfram Alloy rzutki| Promieniowanie wolfram ekranowanie przemysł|

Stop Wybór Wolfram rzutki|

  Note: Thanks Google Tool for translating this page. If you need more details clearly, please visit English version Tungsten Alloy.   
Media Center>   [bank Informacji]  [Słownik wolframu]  [PRODUKTY Zdjęcia 'Bank]  [Live Video Przetwórstwa]  [Filmy z obróbki]  [Katalogi]
Ours Zespoły>   [Podróż do Dongshan]  [2004 Xmas]  [2005 Xmas]  [2006 Święto Wiosny]  [2007 Święto Wiosny]  [poza]  [2008 Święto Wiosny]  [2009 Xmas]
Grupa Chinatungsten>   [warsztat]   [CTIA]   [CTIA-EN]   [CTIA-日本語]   [Drut molibdenowy]  [baryłek dart]  [wolframowa]   [Pręty wolframowe / Pręty]   [Gramatura papieru]
    [China Tungsten ]  [Węgliki wolframu]  [XATCM ]  [Infosys]  [wolframowa]  [Grzałka wolfram]  [Proszek wolfram][Xiamen wolfram]
    [Bary przerzynanie]  [Stop wolfram]  [Wolfram miedź][Hurtownia rzutki] [wolfram Wikipedia]  [Węglik wolframu Biżuteria]  [Wędkarstwo wolfram]
    [Cena Metale]  [Katalog wolfram]
Linki >   [Zawory kulowe]

Address: 3F, No.25 WH Rd., the 2nd Xiamen Software Park, FJ 361008,China
Phone:+86-592-5129696,+86-592-5129595;Fax:+86-592-5129797;Email:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
Copyright©1997 - 2015 ChinaTungsten Online All Rights Reserved