chinatungsten online ESTBLISHED1997
ISO9001:2008 CERTIFICATED
Jesteś oglądania: dom >>Stop wolframu do zastąpienia złotego

Stop wolframu do zastąpienia złotego

Dlaczego stop wolframu jest używany jako zastąpienie złotego?

W teorii, jak jego gęstość jest 19.1g/cm3, co stanowi około 70% gęstszy niż ołów, uran może być wykorzystany jako materiał dokonywania fałszywe monety. Jednak jest słabo promieniotwórczy i nie tak gęste jak złoto, więc nie wydaje się być praktyczna metoda.

Wtedy ludzie odkryli, że wolfram jest przyjazny dla środowiska, trwałe i twardość, najważniejsze jest to, że jego gęstość 19.25g/cm3 chodzi tylko o tej samej gęstości jak złoto ust 19.3g/cm3), który nosi podobny ciężar. Te zalety czynią wolfram cieszy wyższość być najlepszym substytutem kosztownego metalu złotem lub platyną. Konieczne jest, aby powiedzieć, że stopu złota z wolframu nie będzie działać z kilku powodów, ale monety z centrum wolfram i złoto wszystko wokół niego nie może być wykrywany jako podrabianie metodą pomiaru gęstości sam.

pozłacane aplikacja

pozłacane aplikacja

Urządzenia dla stopu wolframu jako zastąpienie złotego

Obecnie stop wolframu jest coraz częściej w niektórych dziedzinach istotnych dla złota lub zastąpieniem platyny, takie jak: biżuteria, pierścionek np. pierścień ucha, naszyjnik, łańcuch na rękę, itp. Ponadto, jest on powszechnie przyjęty w podejmowaniu monety pamiątkowe, takich jak pamięci koronie i innych aplikacji, takich jak zespół zegarka.

Od stopu wolframu ponosi szczególną własnością trwałości i wysokiej trwałości, gdy jest użyte do wykonania biżuterii, to zawsze implikuje miłość między kochankami lub para może być wieczny. Jego twardość czyni go idealnym do pierścieni, które będą odporne na zarysowania, są hypoalergiczne i nie trzeba polerować, co jest szczególnie przydatne w projektach ze szczotkowanego wykończenia.

 Chinatungsten oferta stop wolframu jako zastąpienie złotego

Jesteśmy dobrze przyzwyczajeni do wykorzystywania bardziej innowacyjnych aplikacji produktów wolframu. Pozłacany wolfram jest jednym z naszych głównych produktów.

W szczegóły, czysty wolfram, w formach okrągłej płyty, płyty, arkusze, pierścień, itd., może być całkowicie pokryte złotą warstwą clinquant blasku, aby zastąpić złoto lub towarów platyny z wyjątkiem jej funkcji waluty.

Jeśli jesteś zainteresowanie w tym informacji, prosimy o kontakt. Wszelkie pytania lub zapytania dotyczące wyrobów ze stopów wolframu zostaną powitani przez e-mail do sales@chinatungsten.com~~pobj lub telefonicznie 86 592 5129 696.

Coin stopu wolframu

  Pierścień wolfram

                                    Coin stopu wolframu                    Pierścień wolfram

Uwaga:. Chinatungsten Online (Xiamen) Manu & Sales Corp jest bardzo profesjonalne i poważne firmy, specjalizującej się w produkcji i sprzedaży produktów związanych z wolframu od ponad dwóch dekad. Nasze pozłacane produkty aluminiowe wolframu są tylko pamiątki i cel dekoracji. Tutaj ogłaszamy: Proszę nie korzystać z naszych złocone wyrobów ze stopów wolframu do nielegalnych celów.

Poza tym, jeśli nie wiesz, jak rozpoznać prawdziwe złoto lub pozłacane wyrobów ze stopów wolframu, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio poprzez e-mail: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com lub zadzwoń do nas o 86 592 pięciu tysięcy sto dwadzieścia dziewięciu 696.

więcej informacji>>

Co stopu wolframu| Wolframu Ciężkie gatunki stopów| Wolfram Ciężki Zastosowanie stopu|

 

 Note: Thanks Google Tool for translating this page. If you need more details clearly, please visit English version Tungsten Alloy.

 

 


Media Center>   [bank Informacji]  [Słownik wolframu]  [PRODUKTY Zdjęcia 'Bank]  [Live Video Przetwórstwa]  [Filmy z obróbki]  [Katalogi]
Ours Zespoły>   [Podróż do Dongshan]  [2004 Xmas]  [2005 Xmas]  [2006 Święto Wiosny]  [2007 Święto Wiosny]  [poza]  [2008 Święto Wiosny]  [2009 Xmas]
Grupa Chinatungsten>   [warsztat]   [CTIA]   [CTIA-EN]   [CTIA-日本語]   [Drut molibdenowy]  [baryłek dart]  [wolframowa]   [Pręty wolframowe / Pręty]   [Gramatura papieru]
    [China Tungsten ]  [Węgliki wolframu]  [XATCM ]  [Infosys]  [wolframowa]  [Grzałka wolfram]  [Proszek wolfram][Xiamen wolfram]
    [Bary przerzynanie]  [Stop wolfram]  [Wolfram miedź][Hurtownia rzutki] [wolfram Wikipedia]  [Węglik wolframu Biżuteria]  [Wędkarstwo wolfram]
    [Cena Metale]  [Katalog wolfram]
Linki >   [Zawory kulowe]

Address: 3F, No.25 WH Rd., the 2nd Xiamen Software Park, FJ 361008,China
Phone:+86-592-5129696,+86-592-5129595;Fax:+86-592-5129797;Email:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
Copyright©1997 - 2015 ChinaTungsten Online All Rights Reserved