chinatungsten online ESTBLISHED1997
ISO9001:2008 CERTIFICATED
Jesteś oglądania: dom >>Stop dla wolframu Armor Piercing

Stop dla wolframu Armor Piercing

Co to jest Piercing zbroja?

Przeciwpancerny szel l to rodzaj amunicji przeznaczony do penetracji pancerza. Od 1860 do 1950 roku, głównym zastosowanie przeciwpancerny pocisk z wolframu było pokonanie grubą zbroję prowadzonych od wielu okrętów wojennych. Od 1920 roku, przeciwpancerny broń s były potrzebne do anty-cystern misji. 

przeciwpancerny powłoka musi wytrzymać szoku przebijania przez poszycia pancerza. Pociski przeznaczone do tego celu ma znacznie wzmocniona obudowę na nosie szczególnie hartowanej i ukształtowany i znacznie mniejszą ładunkiem wybuchającym. Niektóre mniejsze kalibru pociski AP mieć obojętny napełniania, lub zapalającymi opłaty w miejsce HE pęknięcie opłat. AP muszla jest obecnie rzadko stosowana w wojnie morskiej, a nowoczesne okręty wojenne mają niewielki lub żaden pancerz, ale pozostaje preferowanym runda w walce zbiornika, jak to ma większy "pierwszy hit zabijaj" prawdopodobieństwa niż wysoki wybuchowy ppanc (HEAT) okrągłe, szczególnie w porównaniu do celu z kompozytowego pancerza, a dzięki wyższej prędkości wylotowej, jest również bardziej dokładne niż w rundzie HEAT. 
przeciwpancerny Kasety są także dostępne jako mały amunicji broni, głównie do stosowania jako anty-materiałowych rundzie . 

przeciwpancerny amunicja

 przeciwpancerny amunicja jest używana do penetracji zatwardziałe opancerzonych celów, takich jak balistycznych kamizelek, zbroi pojazdu, beton, zbiorników i obrony innych, w zależności od kalibru broni palnej. Przeciwpancerny amunicja składa się z penetratora zbudowane z hartowanej stali, węglika wolframu , uranu zubożonego, zamknięty w miękkiego płaszcza, takich jak miedź lub aluminium. Przeciwpancerny amunicja może wahać się od karabinu i pistoletu kalibru rundach aż do rund zbiornika. 

karabin i pistolet rund są zwykle budowane wokół penetratora z hartowanej stali i wolframu .samolotów i zbiornik rund czasami użyć rdzeń zubożonego uranu. Penetrator jest ostro masa o wysokiej gęstości materiału, który ma na celu zachować swój kształt i nosić jak największej ilości energii jak najgłębiej do celu. Zubożony uran-przepusty mają tę zaletę, że piroforyczny i samoostrzące na uderzenia, w wyniku intensywnego ciepła i energii skupia się na minimalnym obszarze docelowym zbroi. Niektóre rundy również użyć wybuchowe lub zapalające wskazówki mające pomóc w penetracji grubszy pancerz. Wysoka Explosive Incendiary / Amunicja Piercing Armor łączy wolframu penetratora węglika z końcówką zapalających i wybuchowych. 

Karabin przeciwpancerny amunicja zazwyczaj niesie utwardzony penetratora w miedzianej lub kurtka miedzionikiel, podobny do płaszcza, który przestrzenny prowadzić w konwencjonalny pocisk. Po wpływie na dysku docelowym, sprawa miedź jest zniszczony, ale penetrator kontynuuje swój ruch i przenika do celu.Przeciwpancerny amunicję do pistoletów został również opracowany i wykorzystuje konstrukcję podobną do amunicji karabinowej. 

cały pocisk nie jest zwykle wykonane z tego samego materiału co penetratora , ponieważ fizyczne cechy, które sprawiają, że dobre penetratora (tj. niezwykle trudnym, twardego metalu ) sprawia, że materiał równie szkodliwe dla lufy pistoletu wypalania kasety.

Penetrator Piercing Armor

Piercing Struktura Armor PenetratorOnline Chinatungsten może dostarczyć wyrobów ze stopów wolframu stosowane w piercingu pancerza w zależności od zapotrzebowania. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt:sales@chinatungsten.com~~dobj lub zadzwoń przez: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595.

 

więcej informacji>>

Co stopu wolframu| Wolframu Ciężkie gatunki stopów| Wolfram Ciężki Zastosowanie stopu|

Wolframem Militaria Aplikacje| Wolframem Militaria Właściwości|

Wolframu Fragmenty prefabrykowane Aluminiowe|

Stop Wolfram Kształtowanie Rod| Cube stopu wolframu|

 


Note: Thanks Google Tool for translating this page. If you need more details clearly, please visit English version Tungsten Alloy.
Media Center>   [bank Informacji]  [Słownik wolframu]  [PRODUKTY Zdjęcia 'Bank]  [Live Video Przetwórstwa]  [Filmy z obróbki]  [Katalogi]
Ours Zespoły>   [Podróż do Dongshan]  [2004 Xmas]  [2005 Xmas]  [2006 Święto Wiosny]  [2007 Święto Wiosny]  [poza]  [2008 Święto Wiosny]  [2009 Xmas]
Grupa Chinatungsten>   [warsztat]   [CTIA]   [CTIA-EN]   [CTIA-日本語]   [Drut molibdenowy]  [baryłek dart]  [wolframowa]   [Pręty wolframowe / Pręty]   [Gramatura papieru]
    [China Tungsten ]  [Węgliki wolframu]  [XATCM ]  [Infosys]  [wolframowa]  [Grzałka wolfram]  [Proszek wolfram][Xiamen wolfram]
    [Bary przerzynanie]  [Stop wolfram]  [Wolfram miedź][Hurtownia rzutki] [wolfram Wikipedia]  [Węglik wolframu Biżuteria]  [Wędkarstwo wolfram]
    [Cena Metale]  [Katalog wolfram]
Linki >   [Zawory kulowe]

Address: 3F, No.25 WH Rd., the 2nd Xiamen Software Park, FJ 361008,China
Phone:+86-592-5129696,+86-592-5129595;Fax:+86-592-5129797;Email:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
Copyright©1997 - 2015 ChinaTungsten Online All Rights Reserved