chinatungsten online ESTBLISHED1997
ISO9001:2008 CERTIFICATED
אתה צופה ב: בית >>קרינה תנאי והגדרות

קרינה תנאי והגדרות

דף זה מספק רשימה של כללי המשמשים לתיאור ההיבטים של המדע קרינה. להלן טווח radiaition מיגון והגדרת.

הפעלת 

תהליך יצירת radioisotope ידי הפצצת היסוד היציב עם נויטרונים, פרוטונים, או סוגים אחרים של קרינה.

המדינה בהסכם 

מדינה חתמה על הסכם עם הנציבות לפיקוח גרעיני לפיו המדינה מסדיר את השימוש של מקור תוצר לוואי, וכמויות קטנות של חומר גרעיני מיוחד בתוך המדינה. כי 

האוויר הדגימה 

איסוף דגימות כדי לזהות נוכחות של, ו / או למדוד כמות של חומר רדיואקטיבי נדיף, או מוצק, חומר חלקיקי nonradioactive, או כימיים מזהמים שונים באוויר. 

אזור רדיואקטיביות המוטסת

 חדר, מקום סגור, או האזור שבו חומרים רדיואקטיביים הנישאים באוויר, המורכבים כולם או חלקם של חומר מורשה, קיים. היא קיימת בריכוזים כי (1) עולה ריכוז למגבלות הנגזרות אוויר או (2) תביא הנוכחית אדם באזור ללא הגנה נשימתית עולה, בשעות הפרט נמצא באזור, 0.6 אחוזים הגבול השנתי על צריכת או 12 האוויר נגזרת ריכוז שעות. 

ALARA 

ראשי תיבות של "נמוכה ככל השגה סבירה." זה אומר לעשות כל מאמץ סביר כדי לשמור על חשיפה לקרינה מייננת במינון נמוך בהרבה כמו מגבלות מעשיות.לעלות בקנה אחד עם המטרה שלשמה פעילות מורשה נעשית, תוך התחשבות במצב של הטכנולוגיה, הכלכלה של שיפורים ביחס למצב של הטכנולוגיה, הכלכלה של שיפורים ביחס יתרונות הבריאות והחיים הציבוריים, והשני חברתית שיקולים סוציו אקונומי. אמצעים אלה ביחס לניצול של אנרגיה גרעינית וחומרים מורשים לטובת הציבור.

אלפא חלקיק

 חלקיק טעון חיובית נפלט באופן ספונטני מתוך גרעין של כמה אלמנטים רדיואקטיביים. זה זהה גרעין הליום בעל מספר המסה של 4 ו מטען חשמלי של 2. יש לו כוח חדירה נמוך מטווח קצר (כמה סנטימטרים באוויר). חלקיק אלפא אנרגטי ביותר בדרך כלל אינם מצליחים לחדור את שכבות התאים המתים של העור המכסה אפשר לעצור בקלות על ידי דף נייר. חלקיקי אלפא מייצגים הרבה יותר של סיכון בריאותי כאשר הנפלטת radionuclides שהופקדו בתוך הגוף. 

גבול שנתי על צריכת (עלי) 

גבול נגזרת בסכום המותר של חומר רדיואקטיבי נלקח אל תוך הגוף של העובד המבוגר קרינה על ידי שאיפה או בליעה ב שנה. עלי הוא ערך קטן יותר של צריכת נתון רדיונוקלידים בשנה על ידי איש התייחסות, אשר יוביל שווה ערך או מנה מסור יעיל של 5 REMS (0.05 sievert) או שווה ערך למינון של 50 מחויב REMS (0.5 sievert) לכל רקמות אדם או איבר. 

אטום 

החלקיק הקטן ביותר של יסוד זה אינו ניתן לחלוקה או שבור באמצעים כימיים. היא מורכבת הליבה המרכזית של הפרוטונים והנויטרונים, קרא את הגרעין. האלקטרונים סובבים במסלולים באזור המקיף את הגרעין. 

לאנרגיה אטומית

האנרגיה המשתחררת בתגובות גרעיניות. מעניינת במיוחד היא האנרגיה המשתחררת כאשר נויטרון יוזם את פירוק או התפלג של גרעין של אטום לחתיכות קטנות יותר (ביקוע), או כאשר 2 גרעינים הם חברו יחד על מיליוני מעלות חום (Fusion). זה נקרא יותר נכון אנרגיה גרעינית. 

הוועדה לאנרגיה אטומית

 סוכנות פדרלית נוצר בשנת 1946 כדי לנהל את הפיתוח, שימוש, שליטה על אנרגיה גרעינית עבור יישומים צבאיים ואזרחיים. בוטל על ידי חוק אנרגיה ארגון מחדש של 1974 והצליחה על ידי מחקר האנרגיה מינהל פיתוח (כיום חלק ממשרד האנרגיה של ארה"ב) והנציבות גרעיני בארה"ב רגולטוריות. 

מספר אטומי 

מספר הפרוטונים בעלי מטען חשמלי חיובי בגרעין של אטום.

הנחתה 

הנחתה היא תהליך שבו מספר חלקיקים או פוטונים הנכנסים לגוף העניין הוא מופחת על ידי ספיגת ופיזור.

רקע קרינה 

ממקורות קרינה קוסמית, באופן טבעי חומרים רדיואקטיביים, כולל ראדון (למעט כתוצר ריקבון של מקור או חומר גרעיני מיוחד ), ואת הנשורת העולמי כפי שהוא קיים בסביבה של בדיקות של מכשירים נפץ גרעיניים. היא אינה כוללת קרינה תוצר לוואי המקור, או חומרים גרעיניים מיוחדים בפיקוח הוועדה לפיקוח גרעיני.חשיפה מצוטט בדרך כלל האדם הממוצע מתוך קרינת הרקע היא 360 millirems בשנה. 

בקרל (BQ) 

יחידה של התפרקות רדיואקטיבית השווה ל התפוררות אחד לשנייה. בקרל היא היחידה הבסיסית של קרינה רדיואקטיבית להשתמש במערכת הבינלאומית של יחידות קרינה, המכונה "סי" יחידות. 37000000000 (3.7 × 1010) becquerels=1 קירי (Ci). 

חלקיק ביתא 

חלקיק טעון הנפלט הגרעין במהלך התפרקות רדיואקטיבית, בעל מסה שווה ל 1/1837 של פרוטון. חלקיק ביתא מטען שלילי זהה אלקטרונים. חלקיק בטא חיובי נקרא פוזיטרונים. חשיפה כמויות גדולות של קרינת ביתא ממקורות חיצוניים עלולים לגרום לכוויות בעור (אודם). Emitters בטא יכול גם להזיק אם הם חודרים לגוף. יריעות דקות של מתכת או פלסטיק עלול להפסיק חלקיקי בטא. 

המבדק 

קביעת סוגים, כמויות, או ריכוזי, ובמקרים מסוימים, את מיקומם של חומר רדיואקטיבי בגוף האדם, בין אם על ידי מדידה ישירה (ב ספירת vivo) או על ידי ניתוח הערכה של חומרי מופרש או אף להסיר את (in vitro) של הגוף האנושי 

ביולוגית מחצית החיים

 הזמן הנדרש למערכת ביולוגית, כגון זה של האדם, כדי למנוע, על ידי תהליכים טבעיים, חצי מהכמות של חומר (כגון חומר רדיואקטיבי) כי חתמה על זה. 

גורם להצטברות 

הגורם שבאמצעותו את הערך הכולל של כמות המוערך בשלב של עניין עולה על הערך הקשורים קרינה ראשונית בלבד. השווי הכולל כולל קרינה משניים הפזורים בעיקר קרינה. גורם להצטברות הוא הנפוץ ביותר עבור פוטונים מייננת עשויים לחול על כמויות שונות, כגון: מינון kerma, השטף. 

תוצר הלוואי 

הוא תוצר הלוואי (1) כל חומר רדיואקטיבי (למעט חומר גרעיני מיוחד) הניב, או עשה רדיואקטיבי על ידי, חשיפה קרינה האירוע לתהליך של ייצור או שימוש בחומר גרעיני מיוחד (כמו הכור) ו (2) את או פסולת שבבים המיוצרים על ידי מיצוי או ריכוז של אורניום או תוריום מ עפרות


Note: Thanks Google Tool for translating this page. If you need more details clearly, please visit English version Tungsten Alloy.
מדיה מרכז>   [הבנק]  [מילון של טונגסטן]  [מוצרים תמונות "בנק]  [וידאו חי של עיבוד]  [קטעי וידאו של עיבוד שבבי]  [קטלוגים]
צוותי ושלנו>   [מסע אל דונג שאן]  [2004 Xmas]  [2005 Xmas]  [2006 פסטיבל האביב]  [2007 פסטיבל האביב]  [בחוץ]  [2008 פסטיבל האביב]  [2009 Xmas]
סין טונגסטן הקבוצה>   [סדנה]   [CTIA]   [CTIA-EN]   [CTIA-日本語]   [מוליבדן חוט]  [דרט חביות]  [טונגסטן חוט]   [טונגסטן ברים / מטות]   [משקל נייר]
    [סין טונגסטן ]  [טונגסטן קרביד]  [XATCM ]  [Infosys]  [טונגסטן חוט]  [וולפרם דוד]  [אבקת טונגסטן][Xiamen וולפרם]
    [הדוהרים ברים]  [טונגסטן סגסוגת]  [נחושת טונגסטן][חצים סיטוני] [טונגסטן ויקיפדיה]  [קרביד טונגסטן תכשיטים]  [טונגסטן דייג]
    [מתכות מחיר]  [טונגסטן מדריך]
קישורים >   [הכדור שסתומים]

Address: 3F, No.25 WH Rd., the 2nd Xiamen Software Park, FJ 361008,China
Phone:+86-592-5129696,+86-592-5129595;Fax:+86-592-5129797;Email:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
Copyright©1997 - 2015 ChinaTungsten Online All Rights Reserved