chinatungsten online ESTBLISHED1997
ISO9001:2008 CERTIFICATED
אתה צופה ב: בית >>קרינה תנאי והגדרות

קרינה תנאי והגדרות

דף זה מספק רשימה של כללי המשמשים לתיאור ההיבטים של המדע קרינה. להלן טווח radiaition מיגון והגדרת.

קרינה פזורים 

קרינה כי במהלך המעבר שלו דרך החומר, השתנה בכיוון. היא עשויה גם שונו על ידי ירידה באנרגיה. זה סוג אחד של קרינה משנית.

 גלאי הנצנץ

 שילוב של זרחן, צינור מכפיל, ומעגלים אלקטרוניים הקשורים עבור לספור פליטת אור המיוצרים זרחן על ידי קרינה מייננת. 

מקור אטום

 כל חומר גרעיני או תוצר לוואי מיוחד עטוף בקפסולה נועדה למנוע דליפה או בריחה של החומר.

 מיגון

 כל חומר או חסימה כי סופג קרינה ועל כן נוטה להגן על אדם או חומרים מפני ההשפעות של קרינה מייננת. 

Sievert (SV) 

המערכת היחידה הבינלאומית (SI) עבור שווה ערך במינון שווה ל 1 ג'אול / ק"ג. Sievert החליף את REM. אחת sievert שווה REM 100.

 תופעות גופניות של קרינה 

השפעות הקרינה מוגבלת הפרט נחשף, להבדיל מן ההשפעות הגנטיות אשר עשוי להשפיע על הדורות הבאים שלא נחשפו.

 מקור החומר

 אורניום או תוריום, או כל שילוב שלהם, בכל צורה שהיא, פיזי או כימי או עפרות המכילים לפי משקל 1-20 של אחוז אחד (0.05%) או יותר של אורניום (1), (2) תוריום, או (3) כל שילוב שלהם. מקור החומר אינו כולל חומרים גרעיניים מיוחדים.

 מקור המונח 

סוגי, כמויות, צורות כימיות של radionuclides המקיפים את מקור פוטנציאל החשיפה לקרינה. חומר גרעיני מיוחד כולל, פלוטוניום, אורניום 233 או אורניום מועשר אורניום איזוטופים -233 או אורניום 235. איזוטופ יציב איזוטופ זה לא עוברים התפרקות רדיואקטיבית.

אפקטים סטוכסטיים 

תופעות המתרחשות בדרך מקרה, ואשר עלולות להופיע ללא רמת הסף של מינון, אשר ההסתברות היא יחסית למינון ואשר חומרת אינו תלוי במינון . במסגרת ההגנה מפני קרינה, אפקט סטוכסטיים העיקרית היא סרטן. 

מטר סקר

 כל מכשיר נייד לגילוי קרינה המותאמים במיוחד עבור פיקוח על שטח או אדם להקים את קיומו ואת כמות ה חומר רדיואקטיבי.

 קרינה יבשתי

 חלק קרינת הרקע הטבעי הוא הנפלטת באופן טבעי חומרים רדיואקטיביים, כמו אורניום, תוריום, ואת ראדון באדמה. 

מד מינון TL

מכשיר קטן למדידת הקרינה על ידי מדידת כמות האור הנפלט גביש בגלאי כאשר גביש מחומם אחרי חשיפה לקרינה.

טריטיום

 איזוטופ רדיואקטיבי של מימן. טריטיום מכיל 1 פרוטונים ושני נויטרונים בגרעין שלו. בגלל זה הוא זהה כימית אטומי מימן טבעיים הנמצאים במים, טריטיום יכול בקלות לקחת את הגוף על ידי בליעה. זה דועך ידי פליטת בטא, ויש לו רדיואקטיבי זמן מחצית החיים של כ 12.5 שנים. 

סגול

 קרינה אלקטרומגנטית באורך גל הנע בין סגול בתוך הספקטרום הנראה אנרגיה נמוכה קרני x. 

איזוטופ יציב 

איזוטופ רדיואקטיבי. 

אורניום 

יסוד רדיואקטיבי עם אטומי מספר 92 ו, כמו למצוא עפרות טבעיים, המשקל האטומי של כ 238. שני איזוטופים טבעיים העיקריים הם אורניום 235 (0.7 אחוזים של אורניום טבעי), שהוא בקיע, אורניום ו -238 (99.3 אחוזים של אורניום טבעי), שהוא בקיע על ידי נויטרונים מהירים. אורניום טבעי מכיל גם כמות זעירה של אורניום 234. 

דלק אורניום במתקן ייצור

מתקן (1) מייצרת דלק גרעיני אורניום המכיל עבור כל אחת מהפעולות הבאות (א) הכנת חומרי דלק, (ii) היווצרות של חומרי דלק לצורות הרצויות , (ג) בקשה של חיפוי מגן, (ד) שחזור של חומר גרוטאות, ו (v) האחסון הקשורים פעולות כאלה, או (2) עורך המחקר פעילות הפיתוח. 

hexafluoride אורניום במתקן הייצור 

במתקן המקבל אורניום טבעי בצורת של להתרכז בצר, מעשירה אותו, או על ידי פיזור גז או שיטות צנטריפוגות גז,. וממיר אותו hexafluoride אורניום (UF6) ,

פסולת רדיואקטיבית

 מוצקה, חומרים נוזליים, וכן גזי מפעילות הגרעין כי הם רדיואקטיביים או להיות רדיואקטיבי ואשר יש תועלת נוספת. פסולת מסווגים בדרך כלל ברמה גבוהה (בעל רדיואקטיביות ריכוזים של מאות אלפי קירי לגלון או ברגל), רמה נמוכה (בטווח של microcurie 1 לגלון או ברגל), או רמת ביניים (בין הקצוות האלה). 

שקלול גורם (WT) 

מכפיל המשמש להמרת במינון שווה ערך לאיבר מסוים או רקמה לתוך מה שנקרא "המינון האפקטיבי." מטרת תהליך זה הייתה לפתח שיטה להביע את המינון על חלק של הגוף מבחינת מינון שווה ערך לכל הגוף שתישא עמה סיכון שווה ערך מבחינת ההסתברות לסרטן קטלני. זה חל רק על ההשפעות של קרינה סטוכסטיים. 

היטב כניסה

 טכניקה המשמשת ב חיפושי נפט וגז לעזור לחזות את הכדאיות המסחרית של בארות חדשים או קיימים. היא כרוכה בהורדת כלי היטב כניסה, כולל מקור אטום של חומר רדיואקטיבי, אל גם על חוט. מכשיר זה שולח נתונים על מאפייני תת קרקעיים של טוב למשטח שבו הוא להתוות בתרשים. 

כל הגוף נגד 

מכשיר המשמש לזיהוי ולמדוד חומר רדיואקטיבי בגוף של בני אדם ובעלי חיים. הוא משתמש בדרך כלל כבד מיגון לשמור את קרינת הרקע מן אולטרה רגישים גלאי קרינה וציוד הספירה האלקטרונית. 

כל הגוף חשיפה

חשיפת הגוף לקרינה, שבו הגוף כולו, ולא חלק בודד, הוא מוקרן. איפה radioisotope מופץ באופן אחיד בכל רקמות הגוף, במקום להיות מרוכזים בחלקים מסוימים, קרינה יכולה להיחשב החשיפה של כל הגוף.

 נגב מדגם 

מדגם עשה לצורך קביעת נוכחות של זיהום רדיואקטיבי נשלף על פני השטח. זה נעשה על ידי מוחה, עם לחץ קל, פיסת נייר פילטר רך על סוג מייצג של שטח הפנים. זה ידוע גם בשם "לסחוב או למרוח" המדגם. 

קרני רנטגן

 חודר קרינה אלקטרומגנטית שיש מגוון רחב של אורכי גל (אנרגיות) הדומים לאלה של פוטונים גמא. קרני רנטגן מיוצרים בדרך כלל על ידי עירור של שדה האלקטרון סביב גרעין מסוים. אף פעם נוצר, אין הבדל צילומי רנטגן פוטונים גמא, עם זאת, יש הבדל במוצא שלהם. צילומי רנטגן המיוצרים על ידי משמרות האלקטרונים בין טבעות מחוץ גרעין האטום ואילו הפוטונים גמא מיוצרים על ידי תגובות בתוך גרעין האטום.


Note: Thanks Google Tool for translating this page. If you need more details clearly, please visit English version Tungsten Alloy.
מדיה מרכז>   [הבנק]  [מילון של טונגסטן]  [מוצרים תמונות "בנק]  [וידאו חי של עיבוד]  [קטעי וידאו של עיבוד שבבי]  [קטלוגים]
צוותי ושלנו>   [מסע אל דונג שאן]  [2004 Xmas]  [2005 Xmas]  [2006 פסטיבל האביב]  [2007 פסטיבל האביב]  [בחוץ]  [2008 פסטיבל האביב]  [2009 Xmas]
סין טונגסטן הקבוצה>   [סדנה]   [CTIA]   [CTIA-EN]   [CTIA-日本語]   [מוליבדן חוט]  [דרט חביות]  [טונגסטן חוט]   [טונגסטן ברים / מטות]   [משקל נייר]
    [סין טונגסטן ]  [טונגסטן קרביד]  [XATCM ]  [Infosys]  [טונגסטן חוט]  [וולפרם דוד]  [אבקת טונגסטן][Xiamen וולפרם]
    [הדוהרים ברים]  [טונגסטן סגסוגת]  [נחושת טונגסטן][חצים סיטוני] [טונגסטן ויקיפדיה]  [קרביד טונגסטן תכשיטים]  [טונגסטן דייג]
    [מתכות מחיר]  [טונגסטן מדריך]
קישורים >   [הכדור שסתומים]

Address: 3F, No.25 WH Rd., the 2nd Xiamen Software Park, FJ 361008,China
Phone:+86-592-5129696,+86-592-5129595;Fax:+86-592-5129797;Email:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
Copyright©1997 - 2015 ChinaTungsten Online All Rights Reserved