chinatungsten online ESTBLISHED1997
ISO9001:2008 CERTIFICATED
אתה צופה ב: בית >> קרינה תנאי והגדרות

קרינה תנאי והגדרות

דף זה מספק רשימה של כללי המשמשים לתיאור ההיבטים של המדע קרינה. להלן radiaition מיגון טווחההגדרה.

תגובת שרשרת
התגובה כי הוא המקיים את עצמו. בתגובה שרשרת ביקוע, גרעין של אטום בקיע סופג נייטרון נבקע (כלומר, מפרק), שחרור נויטרונים נוספים. אלה, בתורם, יכולים להיקלט על ידי גרעיני בקיע שני, שחרור נויטרונים נוספים.תגובת שרשרת ביקוע הוא המקיים את עצמו כאשר מספר הנויטרונים המשתחררים בזמן נתון שווה או עולה על מספר נויטרונים שאבדו על ידי קליטת חומר nonfissionable או על ידי בריחה מהמערכת.

חלקיק טעון
יון.חלקיק יסודי נושא מטען חשמלי חיובי או שלילי.

קולקטיבית מנה
סכום מנות בודדות שהתקבלו בתקופת זמן נתונה האוכלוסייה שצוין מחשיפה מקור מצוין של קרינה.

מינון שווה ערך מחויב
המינון לאיבר מסוים או רקמה כי הוא קיבל את צריכת של חומר רדיואקטיבי על ידי אדם לאורך זמן שצוין לאחר צריכת. לצורך ההגנה מפני קרינה, זמן שצוין עד גיל 70, אשר נלקח בדרך כלל להיות 50 שנה לעובד קרינה 70 שנים כחבר הציבור.

מחויבים המינון האפקטיבי המקבילה
שווה ערך למינון מחויב עבור איבר מסוים כפול גורם הניפוח.

קומפקטי
קבוצה של שניים או יותר מדינות נוצרו כדי להשליך פסולת רדיואקטיבית ברמה נמוכה על בסיס אזורי.מספר מדינות יצרו מחזק.

זיהום
החומר הרדיואקטיבי לא רצוי, כי הוא מופקד על פני או בתוך מבנים, אזורים, חפצים, או אנשים.

הקרינה הקוסמית
קרינה מייננת חודר, הן חלקיקים אלקטרומגנטיים, שמקורו בחלל החיצון. קרניים קוסמיות משניים, שנוצרו על ידי אינטראקציות באטמוספירה של כדור הארץ, מהווים millirem על 45-50 של millirem 300 של קרינת הרקע הטבעי חבר הממוצע של הציבור האמריקני מקבל בשנה.

נגד
ייעוד בכלל להחיל את גילוי קרינה או מכשירים מטרים סקר לזהות ולמדוד קרינה. האות המציינת אירוע יינון זוהה נקראת הספירה.

קריטי איברים
זה חלק מהגוף, כי הוא רגיש ביותר נזקי קרינה עקב תנאי החשיפה הספציפית, התמורה, תוך התחשבות במינון החלקים השונים של הגוף מקבלים בתנאי חשיפה.

מינון מצטבר
המינון הכולל הנובע חשיפות חוזרות ונשנות של קרינה מייננת לחלק אותו הגוף, או לכל הגוף, על פני תקופה של זמן.

קירי (Ci)
יחידת המקורי היה לבטא את קצב הדעיכה של מדגם של חומר רדיואקטיבי. קירי שווה לכמות של חומר רדיואקטיבי שבו מספר האטומים המרחפות בשנייה שווה ל -37 מיליארד דולר (3.7 × 1010). היא התבססה על שיעור של הדעיכה של אטומים בתוך גרם אחד של רדיום. הוא נקרא על שם מארי ופייר קירי שגילה רדיום בשנת 1898. קירי הוא היחידה הבסיסית של קרינה רדיואקטיבית השתמשו במערכת של יחידות קרינה בארצות הברית, המכונה יחידות "מסורתי".

ריקבון מוצרים
מוצרים דעיכה נקראים גם "מוצרים הבת". הם radionuclides כי נוצרות על ידי התפרקות רדיואקטיבית של radionuclides הוריות. במקרה של רדיום-226, למשל, תשעה מוצרים שונים רצופים התפרקות רדיואקטיבית נוצרים מה שנקרא "שרשרת התפרקות." שרשרת מסתיימת היווצרות של עופרת-206, שהוא nuclide יציבה

ריקבון, רדיואקטיבי
ירידה בסך של חומר רדיואקטיבי עם חלוף הזמן בשל פליטה ספונטנית של גרעיני האטום של אלפא או בטא חלקיקים, מלווה לעתים קרובות קרינת גמא

אישה בהריון הכריז
אישה שהוא גם עובד קרינה הודיע ​​מרצון המעסיק שלה, בכתב, על הריונה לבין תאריך משוער של ההתעברות.

פרש
התהליך של סגירת מתקן אחר על ידי הפחתת כמויות שאריות של חומר רדיואקטיבי לרמה המאפשרת שחרור של נכס לשימוש

טהור
הפחתה או הסרה של חומר רדיואקטיבי מזוהמים מן המבנה, שטח, אובייקט, או אדם. טיהור ניתן לעשות (1) טיפול פני השטח כדי להסיר או להקטין את זיהום או (2) נותן חומר לעמוד כדי לאפשר את כמות החומר הרדיואקטיבי ירידה כתוצאה של התפרקות רדיואקטיבית.

אורניום מדולדל
אורניום בעל אחוז אורניום-235 קטן מ -0.7 אחוז נמצא אורניום טבעי. זה מתקבל (משמש) אלמנטים בילה דלק או זנבות תוצר לוואי, או שאריות, מן ההפרדה האיזוטופ אורניום.

האוויר ריכוז נגזרת (DAC)
ריכוז של חומר רדיואקטיבי באוויר כי תגרום המגבלה השנתית של צריכת אם אדם נושם את האוויר במשך שנה. האוויר של עובד קרינה, ההנחה היא נשמה עבור 2,000 שעות בשנה אחת במקום העבודה.

גלאי
חומר או מכשיר רגיש לקרינה והוא יכול לייצר אות מענה הולם למדידה או ניתוח.מכשיר לגילוי קרינה.

דטרמיניסטית אפקט
השפעות בריאותיות, את חומרת אשר משתנה עם מינון ואשר הסף הוא האמין להתקיים. תופעות דטרמיניסטית בדרך כלל תוצאה של קבלת מינון גבוה יחסית במשך זמן קצר. העור אריתמה (אדמומיות) והקרנות הנגרמת היווצרות קטרקט הוא דוגמה השפעה דטרמיניסטית (נקרא בעבר השפעה nonstochastic).

מנה
מונח כללי המשמש להתייחס להשפעה על החומר כי הוא נחשף לקרינה. הוא משמש גם כדי להתייחס לכמות האנרגיה הנספגת ע"י חומר נחשף לקרינה (ראה מנה, נספג) או לפעילות ביולוגית פוטנציאלית ברקמות נחשף לקרינה (ראה מנה, שווה ערך).

מינון שיעור
מנת הקרינה מועברת ליחידת זמן.
מנה, נספג
כמות האנרגיה מופקדים כל חומר על ידי קרינה מייננת לכל יחידת מסה של החומר. זה בא לידי ביטוי מבחינה מספרית ב ראד (יחידות מסורתיים) או אפורים (ביחידות SI).

מנה, שווה ערך
המוצר של המינון נספג ברקמות מוכפל פי איכות ולאחר מכן מוכפל לפעמים גורמים אחרים משנות הדרושים, כדי להסביר את פוטנציאל ההשפעה הביולוגית כתוצאה במינון נספג. (ראה גורם איכות). זה בא לידי ביטוי מבחינה מספרית ב REMS (יחידות מסורתיים) או sieverts (יחידות SI).

מד מינון
מכשיר נייד קטן (כגון תג הסרט, thermoluminescent או מד מינון בכיס) למדידת ולהקליט את המינון המצטבר של קרינה מייננת.

מנה
תיאוריה ויישום של העקרונות והטכניקות המעורבים מדידה ורישום של מנות קרינה מייננת.

 

אם יש לך עניין במוצרים שלנו, אל תהסס לפנות אלינו בדוא"ל: sales@chinatungsten.com או בטלפון: 86 592 5129696.

Note: Thanks Google Tool for translating this page. If you need more details clearly, please visit English version Tungsten Alloy

מדיה מרכז>   [הבנק]  [מילון של טונגסטן]  [מוצרים תמונות "בנק]  [וידאו חי של עיבוד]  [קטעי וידאו של עיבוד שבבי]  [קטלוגים]
צוותי ושלנו>   [מסע אל דונג שאן]  [2004 Xmas]  [2005 Xmas]  [2006 פסטיבל האביב]  [2007 פסטיבל האביב]  [בחוץ]  [2008 פסטיבל האביב]  [2009 Xmas]
סין טונגסטן הקבוצה>   [סדנה]   [CTIA]   [CTIA-EN]   [CTIA-日本語]   [מוליבדן חוט]  [דרט חביות]  [טונגסטן חוט]   [טונגסטן ברים / מטות]   [משקל נייר]
    [סין טונגסטן ]  [טונגסטן קרביד]  [XATCM ]  [Infosys]  [טונגסטן חוט]  [וולפרם דוד]  [אבקת טונגסטן][Xiamen וולפרם]
    [הדוהרים ברים]  [טונגסטן סגסוגת]  [נחושת טונגסטן][חצים סיטוני] [טונגסטן ויקיפדיה]  [קרביד טונגסטן תכשיטים]  [טונגסטן דייג]
    [מתכות מחיר]  [טונגסטן מדריך]
קישורים >   [הכדור שסתומים]

Address: 3F, No.25 WH Rd., the 2nd Xiamen Software Park, FJ 361008,China
Phone:+86-592-5129696,+86-592-5129595;Fax:+86-592-5129797;Email:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
Copyright©1997 - 2015 ChinaTungsten Online All Rights Reserved