chinatungsten online ESTBLISHED1997
ISO9001:2008 CERTIFICATED
אתה צופה ב: בית >>קרינה תנאי והגדרות

קרינה תנאי והגדרות

דף זה מספק רשימה של כללי המשמשים לתיאור ההיבטים של המדע קרינה. להלן טווח radiaition מיגון והגדרת.

קרינת גמא 

קרינה אלקטרומגנטית אנרגיה גבוהה, אורך גל קצר, נפלט גרעין האטום. קרינת גמא לעתים קרובות מלווה את פליטת חלקיקי אלפא בטא ותמיד מלווה ביקוע.

 קרני גאמא 

חודר מאוד והם עצרו הטוב ביותר או מוגן על ידי חומרים צפופים, כגון עופרת או אורניום. קרני גאמא דומים לקרני רנטגן. 

צמח דיפוזיה גזיות 

מתקן שבו hexafluoride גז אורניום מסוננת, אורניום 235 מופרד אורניום 238, להגדיל את אחוז אורניום 235. התהליך דורש כמויות עצומות של חשמל. 

גייגר, מולר נגד 

גילוי קרינה מכשיר מדידה. הוא מורכב צינור גז מלא הכולל אלקטרודות, בין שיש בו מתח חשמלי, אבל הנוכחי לא זורם. כאשר קרינה מייננת עוברת ו לתנודות גז בתוך צינור הדופק קצר, אינטנסיבי של עובר כרגע על ידי אלקטרודה שלילית אלקטרודה חיובית נמדד או נספר. מספר פעימות בשנייה היא אינדיקציה הקצב שבו האירועים מתרחשים מייננת בתוך הצינור. הוא נקרא על שם הנס גייגר וו מילר, שהמציא אותה בשנת 1920. זה נקרא לפעמים פשוט מונה גייגר או נגד ג'נרל מוטורס, והוא הכלי הנפוץ ביותר קרינה נייד.

 גריי (Gy)

 המערכת הבינלאומית (SI) יחידת מנת הקרינה לידי ביטוי במונחים של האנרגיה הנספגת לכל יחידת מסה של רקמה. אפור הוא יחידת במינון נספג החליף את רד. 1 אפור=1 ג'אול / ק"ג וגם שווה 100 ראד. 

מחצית החיים 

הזמן שבו מחצית מהפעילות של חומר רדיואקטיבי מסוים הוא איבד עקב דעיכה רדיואקטיבית. הנמדדים מחצית חיים משתנים מיליוניות שנייה מיליארדי שנים. נקרא גם פיזית או רדיולוגי מחצית החיים.

 מחצית החיים (הביולוגי) 

הזמן הנדרש לגוף כדי למנוע, על ידי תהליכים ביולוגיים, חצי החומר נלקח במקור פנימה 

מחצית חיים (יעיל) 

פרק הזמן הדרוש לטיפול רדיונוקלידים הכלול במערכת ביולוגית, כגון אדם או בעל חיים, כדי להפחית את פעילותה של חצי 1 כתוצאה משולבת של התפרקות רדיואקטיבית וביטול ביולוגי.

פיזיקה בריאות 

המדע עוסק, הכרה מלאה הערכה, של סכנות בריאותיות כדי להתיר את השימוש ביישום בטוח של קרינה מייננת.

 אזור קרינה גבוהה 

כל אזור עם שיעורי במינון העולה על 100 millirems (1 millisievert) בשעה אחת, 30 ס"מ ממקור או של כל משטח שדרכו חודר קרינה מייננת. תחומי במתקנים מורשים חייב להתפרסם בתור "אזורים" קרינה גבוהה וגישה לאזורים אלה נשמרת תחת שליטה קפדנית. 

גבוהה אורניום מועשר

 האיזוטופ אורניום מועשר-235 ל 20 אחוזים או יותר בריכוז מוחלט.

 ברמה גבוהה פסולת

 ברמה גבוהה פסולת רדיואקטיביים (רדיואקטיביות) אמצעי (1) דלק מוקרן (בילו) הכור, (2) פסולת נוזלית כתוצאה מהפעלת מערכת החילוץ 1 ממס מחזור פסולת ואת מרוכזים של מחזורי החילוץ הבאים, במתקן של דלק גרעיני מוקרן עיבוד מחדש, ו (3) מוצקים שלתוכם פסולת נוזלית כאלה הומרו. רדיואקטיביות היא בעיקר בצורה של דלק בילה מבית מסחריים כורים גרעיניים. . זה כולל גם כמה רדיואקטיביות reprocessed מפעילות ההגנה וכמות קטנה של רדיואקטיביות מסחרי reprocessed 

אזהרה מייננת קרינה סמל 

סמל אזהרה קרינה, כדי להשלים את סמל תלתן קיים, כבר פורסם על ידי ISO כתקן # 21482 - קרינה מייננת, אזהרה, משלים סמל. הסמל החדש הוא סמל אזהרה קרינה אוניברסלי עם מסר של "סכנה, תקרב". הוא מיועד לכל סבא"א קטגוריה 1, 2, 3 מקורות המוגדרים מקורות מסוכנים המסוגלים לגרום למוות או לפציעה חמורה. יש דגש על מקור הדיור המכשיר, כאזהרה לא לפרק את המכשיר או להתקרב.במידת האפשר, זה צריך להיות ממוקם מתחת למכסה מכשיר כזה זה לא נראה לעין, בשימוש רגיל, אלא יהיה גלוי, אם מישהו מנסה לפרק את ההתקן. סמל אינו מיועד דלתות או מכולות.

 איזוטופ 

אחד שניים או יותר אטומים עם אותו מספר של פרוטונים, אך מספר שונה של נויטרונים בגרעין שלהם. כך, פחמן 12, פחמן 13, ו פחמן 14 הם איזוטופים של היסוד פחמן, המספרים המציין את מספר המסה של איזוטופ זה. איזוטופים יש כמעט את אותן התכונות הכימיות, אבל לעתים קרובות יש תכונות פיסיקליות שונות. כך, למשל, פחמן 12 ופחמן-13 הם יציבים; פחמן 14 הוא יציב, כלומר, הוא רדיואקטיבי.

Note: Thanks Google Tool for translating this page. If you need more details clearly, please visit English version Tungsten Alloy

מדיה מרכז>   [הבנק]  [מילון של טונגסטן]  [מוצרים תמונות "בנק]  [וידאו חי של עיבוד]  [קטעי וידאו של עיבוד שבבי]  [קטלוגים]
צוותי ושלנו>   [מסע אל דונג שאן]  [2004 Xmas]  [2005 Xmas]  [2006 פסטיבל האביב]  [2007 פסטיבל האביב]  [בחוץ]  [2008 פסטיבל האביב]  [2009 Xmas]
סין טונגסטן הקבוצה>   [סדנה]   [CTIA]   [CTIA-EN]   [CTIA-日本語]   [מוליבדן חוט]  [דרט חביות]  [טונגסטן חוט]   [טונגסטן ברים / מטות]   [משקל נייר]
    [סין טונגסטן ]  [טונגסטן קרביד]  [XATCM ]  [Infosys]  [טונגסטן חוט]  [וולפרם דוד]  [אבקת טונגסטן][Xiamen וולפרם]
    [הדוהרים ברים]  [טונגסטן סגסוגת]  [נחושת טונגסטן][חצים סיטוני] [טונגסטן ויקיפדיה]  [קרביד טונגסטן תכשיטים]  [טונגסטן דייג]
    [מתכות מחיר]  [טונגסטן מדריך]
קישורים >   [הכדור שסתומים]

Address: 3F, No.25 WH Rd., the 2nd Xiamen Software Park, FJ 361008,China
Phone:+86-592-5129696,+86-592-5129595;Fax:+86-592-5129797;Email:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
Copyright©1997 - 2015 ChinaTungsten Online All Rights Reserved