chinatungsten online ESTBLISHED1997
ISO9001:2008 CERTIFICATED
Ви читаєте: додому >>Pinewood Derby вольфрамового сплаву Putty

Pinewood Derby вольфрамового сплаву Putty

 

Що таке Tungsten Putty?

Tungsten Putty не є гарт, пластичний матеріал, виготовлений з порошку вольфраму і полімерного сполучного. У нормальних умовах вона не буде зміцнюватися. Мінімальна щільність 10 г/см3.

Pinewood Derby вольфрамового сплаву Putty

Як використовувати цей продукт

Tungsten Putty може бути легко використаний для тонкої настройки ваги автомобілів дербі соснового лісу . Просто відщипувати шматочок замазки, місити, поки вона податлива і натисніть замазки в порожнину або отвір в автомобілі.

Вона має такі переваги: 
1. Шпаклівка легко форм в будь-якій формі, так що ви можете використовувати його в будь-якому місці вашого автомобіля незалежно від того, що дизайн у вас. 
2. Наші замазка дуже липким. 3. Вольфрама в 1,8 рази важче свинцю і додає багато ваги на невеликій ділянці 
4. Вольфрам шпаклівки є дитиною-сейф, немає токсичних речовин у ній. 
5. Економить час, тому що ви легко можете додати потрібну кількість, не розриваючи вагу або знайти потрібну вагу розміру, що вам потрібно. 
6. Це водонепроникний ... Дуже добре підходить для риболовлі вага теж! Tungsten Putty - додати вагу в будь-якому місці вашого автомобіля вольфраму замазкою, що м'який і податливий, тому він може бути змінений в практично будь-якої форми і розірвав на шматки! вольфраму шпаклівки є дитиною-безпеки. Є немає токсичних речовин у ньому. Упакований в 1 шт гр.

Увага
Хоча вольфраму замазка зроблена з нетоксичних компонентів, що це не іграшка для дітей, щоб грати.Завжди мийте руки після використання, і тримайте його подалі від їжі і рот.

 


Якщо у Вас є зацікавленість в даному продукті, будь ласка, напишіть нам: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com або зателефонуйте нам: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. Ми до ваших послуг.

Детальніше>>

Що вольфрамового сплаву| Вольфрам важких сортів сплав| Вольфрам важких додатків сплаву|

Переваги Сплав вольфраму противагою| Класифікація сплавів вольфраму противагою|

Вольфрамового сплаву плазмового прискорювача екранування| Коліматор вольфрамового сплаву|

 

Note: Thanks Google Tool for translating this page. If you need more details clearly, please visit English version Tungsten Alloy.
Медіа-центр>   [інформація Банку]  [Словник вольфраму]  [Продукти Картинки «Банк]  [Онлайн Відео обробка]  [Відео обробки]  [каталоги]
Наші команди>   [Подорож в Дуншань]  [2004 Xmas]  [2005 Xmas]  [2006 весняний фестиваль]  [2007 весняний фестиваль]  [за межами]  [2008 весняний фестиваль]  [2009 Xmas]
Chinatungsten групи>   [майстерня]   [CTIA]   [CTIA-EN]   [CTIA-日本語]   [молібденової дроту]  [Дарт барелів]  [вольфрамової дроту]   [Вольфрам Бари / стрижні]   [щільність паперу]
    [Китай вольфраму ]  [карбідів вольфраму]  [XATCM ]  [Infosys]  [вольфрамової дроту]  [вольфрам нагрівач]  [порошок вольфраму][Xiamen вольфрам]
    [Розкряжування барів]  [сплав, вольфрамовий]  [мідний вольфраму][Дартс Оптова] [вольфрам Вікіпедії]  [Ювелірні вироби з карбіду вольфраму]  [вольфрам риболовлі]
    [метали Ціна]  [вольфрам Каталог]
зв'язки >   [кульові крани]

Address: 3F, No.25 WH Rd., the 2nd Xiamen Software Park, FJ 361008,China
Phone:+86-592-5129696,+86-592-5129595;Fax:+86-592-5129797;Email:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
Copyright©1997 - 2015 ChinaTungsten Online All Rights Reserved