ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> Volfram Macun Ağırlığı >>Yumuşak tungsten alaşım Tacky Ağırlığı

Yumuşak tungsten alaşım Tacky Ağırlığı

Tungsten Alaşım Tacky Ağırlığı

Tungsten alaşım yapışkan ağırlık tungsten alaşım ağırlığının bir tür ve kurşun daha ağırdır ve soğuk ya da sıcak weather.Roll da istediğiniz lavabo hızıyla eşleşecek şekilde lideri bu dövülebilir ağırlık yumuşaktır. Eski ürün için adil bir yerine kurşun ve çok daha esnek olduğunu ve hava soğuk ve çalışmak için çok zor olduğunda süper sert ve sert olur. Sıcak yaz aylarında daha fazla kullanıcı dostudur. Tungsten alaşım yapışkan ağırlık arası bir tüp çekerek gibidir. Tungsten alaşım ağırlığı oldukça iyi bunu oluşmuş bir kez lider kalmak yok. Tungsten alaşım ağırlık tungsten ağır alaşım en popüler kullanımıdır.

İstediğiniz şekle bu yumuşak macun benzeri bir karışım dönebilirsiniz. Yumuşak yapışkan ağırlık ve kurşun daha ağır soğuk ya da sıcak havalarda dövülebilir. Eğer atkı-liderine sahip gibi bir düğüm üzerinde tungsten alaşım ağırlık vererek

Yumuşak tungsten Tacky Ağırlığıderbi tungsten silindir ağırlıklarıHareline tungsten Tacky Ağırlığı

 

 

 

 

 


Neden tungsten alaşım Ağırlık Çinko veya Kurşun Ağırlık Better Than mı?

Tungsten alaşım ağırlığıSize tungsten alaşım ağırlık tungsten alaşım ağırlık demektir kurşun ağırlık, yaklaşık 1,8 kat daha yoğun olması nedeniyle bir avantaj sağlıyor aynı ağırlıkta yaklaşık yarısı büyüklüğündedir.
çam derby arabalar çok küçük olduğundan bunu tungsten alaşım ağırlık gerekir tam olarak nerede yapışkan ağırlık yerleştirilmesi önemlidir.

Eğer hız için daha küçük bir alanda daha doğrusu tungsten alaşım ağırlık yerleştirebilirsiniz çünkü tungsten alaşım ağırlık, size otomobil tasarımında daha fazla esneklik verir. Tungsten alaşım ağırlık yaygın yarış arabaları kullanılmaktadır. Biz gereği olarak farklı tungsten alaşım ağırlık sağlayabilir.


Eğer herhangi bir ilgi varsa, bize e-posta çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya bizi ile çağrı: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. Biz hizmetinizdeyiz.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var| Ağır Alaşım Notlarının Volfram| Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved