ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> Volfram Macun Ağırlığı >>Tungsten Alaşım Kanopi Ağırlığı

Tungsten Alaşım Kanopi Ağırlığı

Tungsten alaşım gölgelik ağırlığı şekiller ve -Kurşun üç farklı metaller, çelik ve tungsten çeşitli mevcuttur. Her metal avantajları ve dezavantajları vardır. Aşağıdaki tabloda kullanmak istiyorum hangi metal karar vermede faydalı olacaktır.

Üç metaller arasında Bir temel fark onların yoğunluğudur. daha yoğun metal, daha o ağırlık vereceğiz. sağa resim üç metaller ve aynı ağırlıktaki her miktarı gereksinim olduğunu göstermektedir. Gördüğünüz gibi, aynı ağırlık için daha sonra çelik çok daha az tungsten alır.

Tungsten Alaşım Kanopi Ağırlığı

Ana avantajları ve her metal dezavantajları:

  Avantajları Dezavantajları
Öncülük

Yumuşak - eğmek ve kesim kolay. Düşük maliyetli Orta yoğunluklu

uzak bir biçimde Mevcut çocuklardan tutun - 1/4 "silindir.
Çelik Düşük maliyetli kesilebilir Düşük yoğunluklu pas Can
Tungsten sınırlı bir alanda ağırlığını konsantre Yüksek yoğunluklu ideal Yüksek maliyet Çok sert - kesilmiş veya şekilli olamaz

Tungsten alaşım Canopy Ağırlık Nasıl Kullanılırmetal Yoğunluk

Gölgelik ağırlık biraz üzerinde 1-3 / 4 inç uzunluğunda ve sadece 1-3 / 16 inç genişliğinde altındadır. araç gövdesinin üstünde yüksekliği bir inçin 1/3. Montaj damızlık çapı 1/2 inç ve uzun 1/4 inç olduğunu. Sizin gönderi bir tungsten alaşım ağırlığını içerecektir.

karoser, tekerlekler ve dingil ağırlığı az 1,5 ons ise tungsten alaşım gölgelik ağırlığı kolayca çam derbi araba ağırlığı için kullanılabilir. araç gövdesinin üst içine 1/2 inç çapında bir delik delin (genellikle delik araba tüm yol delinir). deliğe epoksi uygulayın ve aynı zamanda arabanın üstünde sadece küçük bir epoksi yayıldı. Ürünü monte ve kurumaya bırakın.

tungsten alaşım ağırlığı çok zor olduğundan, herhangi bir ekstra ağırlık dışarı inebilecek planı yok. Bunun yerine, ekleme / tungsten boncuklar, kurşun veya diğer öğeleri kaldırarak ince ayarlamalar yapmak için alternatif bir yöntemi kullanın.

İlgili Bağlantılar:Pinewood Derby| Tungsten Slot Car Macun| Tungsten Alaşım Karşı Avantajları
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved