ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> نگستن بتونه وزن >>نرم نگستن آلیاژ رنگ ورو رفته وزن

نرم نگستن آلیاژ رنگ ورو رفته وزن

نگستن آلیاژ رنگ ورو رفته وزن

نگستن آلیاژ وزن رنگ ورو رفتهیک نوع از نگستن وزن آلیاژ است و سنگین تر از سرب و در weather.Roll سرد یا گرم این وزن چکش خوار در رهبر خود را برای مطابقت نرخ نزول مورد نظر خود را نرم است. یک جانشین عادلانه برای محصول قدیمی سرب و خیلی بیش قابل انعطاف بود، و آن را می شود فوق العاده سخت و محکم، زمانی که آب و هوای سرد و بسیار سخت به کار با است. در طول ماه های گرم تابستان آن بیش کاربران پسند. نگستن آلیاژ وزن رنگ ورو رفته است مانند کشیدن بر روی یک لوله دیگر. نگستن وزن آلیاژ بر روی رهبر اقامت خوبی هنگامی که شما آن تشکیل شده است. نگستن وزن آلیاژ محبوب ترین استفاده از نگستن آلیاژ سنگین است.

شما می توانید این مخلوط بتونه مانند نرم به شکل مورد نظر خود را رول. وزن نرم رنگ ورو رفته و نرم و قابل انعطاف در آب و هوای سرد یا گرم سنگین تر از سرب. دادن نگستن وزن آلیاژ بیش از یک گره مانند یکی از شما در خرقه رهبر دارند

Soft نگستن Tacky Weightderby نگستن cylinder weightsHareline نگستن Tacky Weight

 

 

 

 

 


چرا نگستن آلیاژ وزن بهتر از روی و یا وزن منجر شود؟

نگستن وزن آلیاژ به شما می دهد یک مزیت به دلیل نگستن وزن آلیاژ حدود 1.8 مرتبه چگال تر از وزن سرب، کهمعنی وزن آلیاژ نگستن حدود نیمی از اندازه برای همان وزن است.
از آنجا که پاین وود دربی اتومبیل آنقدر کوچک هستند مهم است که به جای وزن رنگ ورو رفته دقیقا همان جایی که شما نیاز دارید وزن آلیاژ نگستن.

تنگستن وزن آلیاژ می دهد انعطاف پذیری شما بیش در طراحی خودرو خود را، چرا که شما می توانید وزن آلیاژ نگستن دقیقا در یک منطقه کوچکتر برای سرعت بصورت مستقیم بیش.

نگستن وزن آلیاژ به طور گسترده ای در اتومبیل های مسابقه استفاده می شود. ما می توانیم وزن های مختلف آلیاژ نگستن به عنوان مورد نیاز خود را ارائه.


اگر شما هر گونه علاقه، لطفا احساس رایگان به ما ایمیل: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com و یا با ما تماس بگیرید: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. ما در خدمت شما هستند.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن چه خبر| تنگستن آلیاژ سنگین نمرات| تنگستن آلیاژ سنگین نرم افزار
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved