chinatungsten online ESTBLISHED1997
ISO9001:2008 CERTIFICATED

شما در حال مشاهده : صفحه اصلی>> دارت برنجی

دارت برنجی

برنج آلیاژ نرم می باشد. از مس و روی است که به خوبی شناخته شده از فلزات ساخته شده است. از آنجا که برنج از سه سبک ترین آن است که آسان برای تولید کنندگان تبدیل برنج در اشکال مختلف است. همچنین مناسب برای کار با برنج شی ساخته شده است. دارت Thebrass قرار است به سبک ترین در میان بقیه دارت فلزی مانند نیکل نقره دارت ، دارت تنگستن و فولاد نوک دارت.

 

 

  حلقه تنگستن طلا اندود حلقه تنگستن طلا اندود طلا تنگستن زنجیره مچ دست

 

دارت برنج با کیفیت بالا و ارزان قیمت هستند. با ما دارت برنج شما می توانید یک راه حل عالی است که توسط آن شما می توانید با وزن سبک و آزمایش را پیدا کنید . اگر شما با کیفیت راضی سپس شما می توانید مجموعه ای گران تر سفارش .

پرواز ها و شفت ها ممکن است تغییر در این دارت برنج. این مجموعه دارت برنج بشکه از برنج است . شفت آلومینیوم در دارت برنج این فقط برای مبتدیان است . وزن هر یک از DART برنج نزدیک به 16 تا 20 گرم است و کیف پول بسته بندی است. این نیز راهنمایی های اضافی چاه زنخدان و شامل آمده است همراه با شیار های سیاه و سفید. این دارت آسان به پرتاب بشکه جمع و جور این دارت از موقعیت خوبی knurling.

با توجه به این ویژگی ها آن شده است تصور می شود محبوب نرم نوک نیزه در طول سال ها بشکه های برنجی و سیاه پوشش داده شده knurled دارت برش سفارشی توسط دارت برنج این است. ترکیبی از بشکه های برنجی و دارت knurled آن را منحصر به فرد و یکی از بهترین دارت فروش است. شما دریافت می کنید راهنمایی های بیشتر با مجموعه ای از دارت برنج این .

در حالیکه کنترل و کنترل از برنج نیز مهم هستند بنابراین knurled پشت و حلقه دار بشکه را ایجاد می کند دقیقا به منظور گرفتن خوب و کنترل DART را به شما بدهد . سیاه پوشش داده شده این برنج دارت داشتن بشکه به آرامی به پایان رسید ، فراهم می کند مقایسه با چنگ ساخته شده توسط شیار ها و knurls است.

ما قدردانی بسیار زیادی برای دریافت طرح های خاص خود ، و همیشه سعی کنید همه را برای پاسخگویی به هر نیاز خاص. شعار برای شرکت ما این است که وجود داشته باشد هرگز حداقل تعداد سفارش ، اما هیچ کس نمی تواند ما را از بالقوه ترین خریدار.

بنابراین ، اگر شما علاقه به محصولات ما ، لطفا در صورت تمایل برای تماس با sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com ، و یا به شماره تلفن 86 592 512 9696 ، ما در خدمت شما همه زمان.

 

 

اطلاعات بیشتر>>

آلیاژ تنگستن | تنگستن سنگین آلیاژی نمرات | تنگستن کاربرد آلیاژ سنگین |

قوانین دارت | تنگستن آلیاژ آهن دارت نکته | محافظ پرتو صنعت تنگستن |

تنگستن آلیاژ انتخاب دارت |

     
Media Center>   [Information Bank]  [Dictionary of tungsten]  [Products Pictures' Bank]  [Live Video of Processing]  [Videos of Machining]  [Catalogs]
Ours Teams>   [Journey to Dongshan]  [2004 Xmas]  [2005 Xmas]  [2006 Spring Festival]  [2007 Spring Festival]  [Outside]  [2008 Spring Festival]  [2009 Xmas]
Chinatungsten Group>   [Workshop]   [CTIA]   [CTIA-EN]   [CTIA-日本語]   [Molybdenum Wire]  [Dart barrels]  [Tungsten Wire]   [Tungsten Bars/Rods]   [Paper Weight]
    [China Tungsten ]  [Tungsten Carbides]  [XATCM ]  [Infosys]  [Tungsten Wire]  [Tungsten Heater]  [Tungsten Powder]
    [Bucking Bars]  [Tungsten Alloy]  [Copper Tungsten][Darts Wholesale] [Tungsten Wikipedia]  [Tungsten Carbide Jewelry]  [Tungsten Fishing]
    [Metals Price]  [Xiamen Tungsten]  [Tungsten Directory]

Address: 3F, No.25 WH Rd., the 2nd Xiamen Software Park, FJ 361008,China
Phone:+86-592-5129696,+86-592-5129595;Fax:+86-592-5129797;Email:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
Copyright©2000 - 2009 ChinaTungsten Online All Rights Reserved